Szczęśliwa trzynastka

Znamy już wszystkich laureatów KREATORÓW Garden Trendów 2014. Redakcja magazynu „Garden & Trends” po raz drugi wyróżniła tym prestiżowym tytułem produkty, które kreują ogrodnicze trendy. Uroczyste wręczenie dyplomów i statuetek na targach Gardenia w Poznaniu, w piątek, 28 lutego

 

KREATORY Garden Trendów – znak jakości nadawany produktom, które kształtują ogrodnicze trendy – w tym roku trafią do 13 firm. Wszystkie wpływają na rozwój branży ogrodniczej, zwiększają świadomość konsumentów oraz wprowadzają na rynek wyróżniające się produkty – o innowacyjnej formule, efektownym designie, w opakowaniach w nowej formie. To jedyne na rynku wyróżnienie skutecznie promujące produkty zarówno wśród konsumentów, jak i dystrybutorów.
Uroczyste wręczenie dyplomów i statuetek KREATORÓW Garden Trendów już w piątek, 28 lutego, na targach Gardenia w Poznaniu. Wszystkie wyróżnione produkty będą także promowane na łamach „Biznesu Ogrodniczego”, na stronie www.biznes-ogrodniczy.pl, na firmowym profilu magazynu na Facebooku, a także w newsletterze regularnie wysyłanym do całej branży ogrodniczej.
Poniżej przedstawiamy listę laureatów. Gratulujemy!

ADVISER
Technologia zielonej ściany

Wertykalny ogród umieszczony na specjalnej konstrukcji, wyposażony w system automatycznego nawadniania i fertygacji oraz doświetlania. Ozdobi obiekty publiczne, biura, prywatne rezydencje i zimowe ogrody, wprowadzając do nich niezwykle efektowny i nowoczesny element dekoracyjny.

 

 

PLANTICO ZIELONKI
Mini Ogród

Seria nasion Mini Ogród zawierająca m.in. warzywa liściowe, mieszanki na cięte listki, ostrą paprykę oraz karłowe pomidory koktajlowe w różnych kolorach. To w sumie 25 roślin gwarantujących satysfakcję z uprawy własnego miniogrodu.

 

 

VILMORIN GARDEN
Garden Deco

Linia mieszanek nasion Garden Deco zawierająca dziewięć odmian kwiatów, zdolnych do tworzenia ekosystemu z drobnymi zwierzętami, motylami i ptakami. Zróżnicowane kompozycje pozwalają wykreować w ogrodzie, na balkonie i tarasie wymarzoną atmosferę.

 

 

 

LAMELA
Finezja Rattan

Kolekcja donic Finezja Rattan do domu i ogrodu. Idealnie pasują do mebli ogrodowych oraz wnętrz utrzymanych w spokojnej, ciepłej tonacji kolorystycznej. Produkowane z tworzywa sztucznego metodą wtrysku, dostępne w trzech rozmiarach i sześciu naturalnych kolorach.

 

 

 

EKO-CERAMIKA
Orient

Seria donic Orient wykonanych z naturalnej gliny. Ozdobione w nieregularny relief ze stylizowaną gałązką z listkami, przywracają starą tradycję rzemiosła. Doniczki dostępne są w formie matowej i błyszczącej, oferowane w trzech rozmiarach.

 


HIMAL
Zestaw dla hobbystów

Unikatowy zestaw zawierający trzy doniczki pomalowane farbą Himal, Perlit wzbogacony i Podkorzeń. Specjalna farba zatrzymuje system korzeniowy, ułatwiając adaptację roślin po przesadzeniu.

 

 
VICTUS-EMAK
Wonderweeder Hozelock

Opryskiwacz punktowy do usuwania chwastów. Umożliwia miejscowe opryskiwanie chwastów bez konieczności uciążliwego schylania się. Stożkowa osłona zabezpiecza uprawiane rośliny przed oddziaływaniem środka chemicznego.

KRONEN
Ziemia uniwersalna lekka

Lekkie podłoże z nawozem na sześć miesięcy, perlitem i ukorzeniaczem. Przeznaczone do sadzenia i przesadzania wielu gatunków roślin w domach i ogrodach oraz na tarasach i balkonach. Dobrze chłonie wodę i wspomaga rozwój korzeni.

 

 


COMPO
Orchid Power

Jedyna na polskim rynku odżywka do storczyków w postaci gotowych do użycia aplikatorów. Zapewnia pełną wygodę stosowania. Odżywia storczyki, wzmacnia i wspomaga kwitnienie oraz regeneruje osłabione rośliny.

 

GOSPODARSTWO SPECJALISTYCZNE PANEK
La selection du Chef

Najsmaczniejsze odmiany warzyw do amatorskiej uprawy w ogrodach i na balkonach, polecane przez szefów kuchni. Wystarczy wybrać odpowiednią rozsadę. Wyhodowanie własnych, zdrowych i pięknych warzyw nigdy nie było tak proste.
 

 

 

FOSFAN
Nawozy Fructus w nowej odsłonie

Nowe opakowania nawozów granulowanych Fructus, odświeżające wizerunek marki obecnej na rynku od ponad 40 lat. Wyróżnia je przejrzystość, czytelność przekazu oraz estetyczny i harmonijny design.

 

 

KIK KRAJEWSCY
Ogródek warzywny Grow Bag

Zestaw do wygodnej uprawy na niewielkiej powierzchni własnych warzyw i ziół oraz drobnych roślin sadowniczych. Aby w prosty sposób zacząć uprawę, wystarczy tylko uzupełnić zestaw o sadzonki roślin.

 

 

 


AGRECOL
Dla moich roślin

Nowatorska seria nawozów mineralnych wpływających na długotrwałe kwitnienie, prawidłowy wzrost oraz intensywne zabarwienie kwiatów.
W jej skład wchodzi 11 wieloskładnikowych nawozów przeznaczonych do zasilania odpowiednich gatunków roślin.

 

REKLAMA