Szkolenie pełną parą

Interesujące, ciekawe, merytoryczne – tak uczestnicy podsumowali szkolenie zorganizowane przez firmę Adviser. Spotkanie odbyło się 11 marca w nowoczesnych wnętrzach hotelu Moderno w Poznaniu. W evencie wzięli udział przedstawiciele ,,Biznesu Ogrodniczego”

W tym roku firma Adviser po raz 16 zorganizowała dla partnerów handlowych specjalne szkolenie. Wykłady zostały podzielone na trzy bloki tematyczne. Spotkanie rozpoczęło się od części poświęconej bylinom. O nowych i sprawdzonych odmianach bylin oraz o sposobach ich zastosowania na terenach zielonych opowiedzieli Tomasz Michalik z firmy Vitroflora oraz Piotr Grzywaczyk, właściciel firmy Ogrody Grzywaczyk. Kolejnym blokiem tematycznym były nowości techniczne. Witold Drabczyk z Rain Bird przedstawił słuchaczom IQ – platformę zdalnej kontroli i zarządzania nawadnianiem, a Rafał Majerowicz z Tanake omówił zagadnienia wykorzystania techniki solarnej do zasilania systemów nawadniana. Kwestię wyboru urządzeń do stawów kąpielowych poruszył Dawid Bartkowiak z firmy Oase. Trzecim blokiem tematycznym były prezentacje najciekawszych realizacji partnerów Adviser. W tej części wystąpili: Daria Bulczyńska – „Ogrody od nowa”, Krzysztof Palot – „Greenleaf Grupa Ogrodnicza” oraz Grzegorz Bykowski – PHU „Akant”. Ostatnia część okazała się niezwykle inspirująca, objęła relacje z ogrodowych realizacji poza granicami Polski –
 „Ogrody od nowa”, niełatwą i pełną wyzwań budowę i ewolucję stawu kąpielowego u prywatnego inwestora – Greenleaf, wieloetapową realizację nawadniania w Parku Wilsona w Poznaniu pod nadzorem konserwatora zabytków oraz niezwykłą szklarnię doświadczalną izolowaną pianą – Akant.

– Piątkowe szkolenie to już 16. edycja spotkania z partnerami naszej firmy. Event oceniamy bardzo dobrze, było ciekawie, choć wyczerpująco. Przedstawionych zostało wiele nowości, a całe spotkanie odbywało się w dynamicznym tempie. Frekwencja dopisała. Zainteresowanie przedstawionymi zagadnieniami było tak duże, że blok wykładowy wydłużył się o ponad godzinę. Po części merytorycznej uczestnicy eventu udali się za uroczystą kolację – mówi Katarzyna Łukowicz, specjalista ds. marketingu w firmie Adviser.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: