Szkółkarski Showroom

Tegoroczną III edycję Zimowej Wystawy tylko pierwszego dnia odwiedziło aż 200 klientów biznesowych. W tym roku wydarzenie odbyło się w nowej odsłonie, bowiem  szkółkarski showroom został poszerzony o kolejnych uczestników: do szkółek Ciepłucha, Ważyńscy i Zymon dołączyły Wolski, Kurowscy oraz Clematis Źródło Dobrych Pnączy

 

Aż 33%  więcej odwiedzających oraz 25% więcej zamówień w porównaniu do ubiegłego roku – to bilans tegorocznej Zimowej Wystawy.  Przez 3 dni od 16-18 listopada łącznie do Konstantynowa Łódzkiego przyjechało ponad 400 klientów, którzy mogli porozmawiać z przedstawicielami szkółek, zobaczyć ofertę, wybrać najciekawsze rośliny i złożyć zamówienia w hurtowych cenach.

Wydarzenie zostało zapoczątkowane  przez Jana Ciepłuchę trzy lata temu i od razu spotkało się z szerokim odzewem i uznaniem branży ogrodniczej. To wystawa o charakterze B2B, podczas której szkółki przedstawią ok. 90% swojej produkcji.  Szerokość oferty wyróżnia wystawę na tle innych spotkań i targów, które odbywają się w branży ogrodniczej. W tym roku szkółki prezentowały ofertę na dwukrotnie większej  w porównaniu do ubiegłego roku powierzchni, która wyniosła  2600 m². W przyszłym roku zostanie ona jeszcze zwiększona o 1300 m².  – Mamy już plany na przyszły rok i na pewno dołączą do nas nowi partnerzy. Z relacji klientów wynika, że chcieliby, aby na wystawie mogli także zamówić   rośliny wodne, byliny, drzewa w pojemnikach oraz  rośliny rabatowe – opowiada Anna Ciepłucha – Kowalska, właścicielka Szkółki Ciepłucha, organizator wystawy.

W tym roku wydarzenie   odbyło się w nowej lokalizacji, w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Lutomierskiej 50. – Termin wystawy wybraliśmy nieprzypadkowo, to moment, w którym właściciele centrów ogrodniczych już myślą o wiosennym zatowarowaniu. Poszerzona formuła spotkania została bardzo dobrze odebrana – podsumowuje Anna Ciepłucha-Kowalska.

W przyszłym roku wydarzenie odbędzie się  w dniach 8-10 listopada 2018.

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie