Targi CHRISTMASWORLD zainspirują

Wiodące Międzynarodowe Targi Ozdób Świątecznych i Okolicznościowych Christmasworld rozpoczną się we Frankfurcie nad Menem pod koniec stycznia i potrwają 4 dni. W wydarzeniu udział weźmie 920 wystawców z całego świata

Targi Christmastworld odbędą się we Frankfurcie nad Menem od piątku 29 stycznia do wtorku 2 lutego. Wystawcy zaprezentują najpiękniejsze dekoracje i trendy na sezon 2016/2017 w halach 8.0, 9.0, 9.1, 9.2 oraz 11.0. Na uczestników imprezy czekać będzie szereg atrakcji. W tegorocznej edycji możliwe będzie m.in. zamawianie świeżych kwiatów i roślin doniczkowych.

 

– Przy liczbie 920 wystawców z różnych krajów targi Christmasworld we Frankfurcie nad Menem jak żadne inne inspirują do tworzenia nowego asortymentu, wystaw sklepowych oraz wystrojów sklepów, a także dostarczają cennych informacji i kontaktów biznesowych – mówi Eva Olbrich, dyrektor targów Christmasworld, Messe Frankfurt Exhibition GmbH. – Zupełnie nową propozycją dotarcia do klienta będzie zaprezentowana w galerii 0 oferta świeżych kwiatów i roślin doniczkowych, które będzie można zamawiać prosto od producentów – dodaje. Do tej pory chęć udziału w targach Christmasworld 2016 z Polski zgłosiły m.in. takie firmy, jak: Belldeco, Dekor-Pap, Glaspol, Villa Verde.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: