Targi ROL-PEST

W miniony weekend – w dn. 11-12 stycznia – redakcja „Biznesu Ogrodniczego” gościła w Łysomicach na targach zatowarowaniowych firmy ROL- PEST. Wydarzenie  było okazją do przeprowadzenia rozmów biznesowych, zacieśniających współpracę. Była to już trzecia edycja imprezy. – Targi zatowarowaniowe są wspaniałą okazją do spotkania się zarówno z producentami i dystrybutorami, jak i bezpośrednimi odbiorcami produktów. Wymiana doświadczeń i opinii powoduje, że nasza współpraca przebiega jeszcze sprawniej. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok – mówi Tadeusz Wadych, prezes hurtowni.

 

Wśród wystawców obecni byli m.in. przedstawiciele firm: Agrecol, Agrimpex, Ampol Merol, Best Pest, Bio Arcus, Bros, Centnas, Grupa INCO, Fitt, Hollas, Kard, Kozielski, Kwazar, Lamela, Lasland, Marolex, Plantpol,  Ramp oraz Tropical.
– Targi w hurtowni ROL- PEST okazały się dla nas sukcesem handlowym. Takie spotkania stwarzają niepowtarzalną okazję do przeprowadzenia rozmów z naszymi partnerami handlowymi na temat oczekiwań wobec poszczególnych grup produktów, warunków dostaw oraz nowej oferty – podkreśla Marcin Uchman,  specjalista ds. handlowych w firmie Marolex.

Tegoroczne targi zostały połączone z uroczystym bankietem w iście filmowej atmosferze. To była ogromna „Pasja” do ogrodnictwa. Byli „Przyjaciele”,  pojawił się „Brunet Wieczorową porą” i niejedna „Blondynka”. Nie zobaczyliśmy wprawdzie „Agenta 007”, ale spotkaliśmy  Marilyn Monroe, a temperaturę zabawy podniósł Elvis Presley. Nasz pełen atrakcji „Wieczór” nie obył się bez uroczystego wręczenia Oscarów!
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie