Targi Szkła i Ceramiki

Uznane w kraju i za granicą, największe targi tej branży w Polsce. Odbywają się dwa razy w roku – jako edycja wiosenna i jesienna. Edycja JESIEŃ 2010 odbędzie się w hotelu MERCURE – KASPROWY w Zakopanem, w dniach: 27 – 30.09. – dla wystawców, 28 – 29.09. – dla firm handlowych i zwiedzających.
Targi, ze względu na swą specyfikę, funkcjonowały na rynku od kilkunastu lat pod nazwą: GIEŁDA SZKŁA I CERAMIKI ORAZ ARTYKUŁÓW DO WYSTROJU DOMU.
Ponieważ organizowane są w hotelach, poza typowymi dla innych targów kontaktami: wystawca – kontrahent, na stoiskach – umożliwiają nawiązanie dodatkowych, bezpośrednich  kontaktów handlowych w  kuluarach (wystawcy i firmy handlowe mieszkają w tych samych hotelach). Uczestnicy Targów wypowiadają się o nich w samych superlatywach: zawierają konkretne kontrakty, nawiązują mnóstwo cennych kontaktów rokujących współpracę w przyszłości, umacniają więzi istniejące w tej branży od lat, a wszystko to przy dużo niższych, od innych targów, kosztach uczestnictwa.

Segmenty tematyczne:

  • KREACJA STOŁU: szkło, kryształy, porcelana, ceramika, sztućce, naczynia srebrne, platerowane i z innych tworzyw, świece, obrusy i serwetki, art. do dekoracji stołu (wazony, galanteria, świeczniki, stroiki, kwiaty i in.);
  • WYPOSAŻENIE KUCHNI: garnki, patelnie i in. naczynia kuchenne, naczynia do przechowywania żywności, akcesoria i galanteria kuchenna, noże, młynki, ekspresy do kawy, 1001 drobiazgów;
  • ARTYKUŁY DO DEKORACJI WNĘTRZ I TARASÓW I OGRODÓW: obrazy, oprawy do obrazów, grafik i fotografii, lampy, zegary, drobne meble, repliki broni, rzeźby, figury i figurki, donice, kwietniki, sztuczna zieleń, dekoracje świąteczne i okolicznościowe.
  • UPOMINKI I PREZENTY

Kontakt:

VITREL Targi, Wydawnictwa, Reklama
ul. Grochowska 341/3
03-822 Warszawa
tel./ fax.: 0 22 698 83 00
vitrel@vitrel.com.pl

www.vitrel.com.pl/targi 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: