Targi w „Białym Domu”

 Jednym ze zwiastunów nowego sezonu na rynku ogrodniczym są targi zatowarowaniowe w hurtowniach. Najbliższe już w dniach 8-10 listopada w  „Białym Domu” w Paniówkach zorganizuje hurtownia Eko-Flora System  

 
Listopad i grudzień to w hurtowniach ogrodniczych czas intensywnej pracy – porządkowania magazynów, przygotowywania cenników oraz podpisywania kontraktów na kolejny rok. Punktem kulminacyjnym tych przygotowań są targi zatowarowaniowe, które organizuje kilkadziesiąt największych hurtowni w całej Polsce.
 
Najbliższe zaczną się w piątek 8 listopada w „Białym Domu” w Paniówkach. Ich organizatorem jest hurtownia Eko-Flora System
 
Udział w targach potwierdziły takie firmy, jak: Agrecol, Agropak, Ampol-Merol, Best-Pest, COMPO, EkoDarPol, Grupa INCO, Kwazar, Marolex, Plantpol, Ramp, Sumin, Torseed, Tropical, Westland i Zielony Dom. 
W programie m.in. prezentacja firmy Westland, przedstawienie nowości na rynku nasiennym przygotowane przez firmę Torseed, a także dwa wystąpienia –  „Obierz kurs na sukces. Znaczenie innowacji w generowaniu zysków w centrach ogrodniczych” firmy COMPO, „Lepsze ceny, wyższe marże” firmy Agrecol, a także wyjazd do kopalni „Guido” w Zabrzu. 
 
– Wielokrotnie uczestniczyłam w targach zatowarowaniowych w hurtowniach. Są one doskonałą okazją do poznania nowości w ofercie producentów oraz prognoz na kolejny sezon. Jestem przekonana, że targi zorganizowane przez hurtownię Eko-Flora System będą miejscem owocnych rozmów biznesowych – mówi Renata Aleksandrzak, dyrektor działu sprzedaży reklam „Biznesu Ogrodniczego”, która będzie reprezentowała miesięcznik na targach w Paniówkach.  
  
fot.: hotels-globally.com
 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: