Tendence – coraz bliżej     

Coraz bliżej do międzynarodowych targów Tendence, które w tym roku odbędą się w nowym terminie o dwa miesiące wcześniej niż dotychczas – 24-27 czerwca.  Targi dekoracji i wyposażenia wnętrz zapewniają wyjątkowy przegląd innowacji na drugą połowę roku w myśl motta – „Dwa sezony, jedna data”. Przedstawicielstwo targów w Polsce zorganizowało specjalny wyjazd dla branżystów z Polski

Podczas Tendence ponad 1,1 tys. wystawców z całego świata zaprezentuje 27 tys. gościom z branży ofertę w dwóch kategoriach: Giving – prezenty, biżuteria oraz Living – wyposażenie i aranżacja domów i ogrodów.

– Naszym celem jest wyraźny wzrost zarówno pod względem nowych wystawców, jak i  nowych grup docelowych wśród odwiedzających . Jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia tego celu. Przestrzeń wystawiennicza w hali 8.0 z dekoracjami sezonowymi  jest już wyprzedana. Wzrost statystyk w segmencie tekstyliów domowych również świadczy o rozwoju według zaplanowanej strategii  – podkreśla Philipp Ferger, dyrektor targów Tendence.

Wystawa „Impulses by Tendence”, która zostanie zaprezentowana w hali 11.0, będzie odpowiedzią na pojawiające się na co dzień pytania dotyczące sytuacji europejskiego handlu detalicznego na tle rosnącej digitalizacji. Tutaj zostaną  zaprezentowane produkty, które przydadzą się w każdym biznesie. Doświadczenia i kontakty zebrane przez przedsiębiorstwa, aby wygenerowały korzyści muszą być wspierane przez nowoczesne technologie tj. aplikacje czy Internet. W specjalnej strefie odbędzie się seria wykładów, prezentacji i warsztatów ukazujących jak zwiększyć przychody w swojej firmie.

Ponadto po raz pierwszy na targach Tendence powstanie wystawa pt. „Outdoor Living”. Wystawcy z branży oraz producenci ozdobnych balkonów i roślin tarasowych zaprezentują jak stworzyć unikalną atmosferę w przestrzeni ogrodowej.

Po raz pierwszy równocześnie z targami Tendence odbędzie się Międzynarodowy Kongres Florystyczny. Podczas wydarzenia, projektanci z sektora florystyki z całej Europy będą tworzyć dzieła ukazujące aktualne trendy oraz przedstawią uczestnikom nowe techniki.

Za 18 dni wyrusza  autokar do Frankfurtu nad Menem na targi Tendence

Przedstawicielstwo Targów w Polsce zaprasza do odwiedzenia targów i skorzystania ze specjalnej oferty: termin wyjazdu 23-26 czerwca (dwa dni pobytu na targach z dwoma noclegami). 

Specjalna cena od osoby 599 zł + Vat !  Obejmuje pełen serwis: podróż luksusowym autokarem, transfery hotel-targi-hotel, 2 noclegi ze śniadaniem, karta wstępu, katalog targowy, ubezpieczenie i opieka doświadczonego pilota. Trasa podróży z Warszawy przez Łódź, Piotrków Tryb. Częstochowę, Katowice i  Wrocław).

Szczegóły na www.tendence.messefrankfurt.com i www.targifrankfurt.pl

Osoba kontaktowa:  Dorota Idzikowska tel.: +22- 4943 201.

Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com

Kliknij w odnośniki poniżej i dowiedz się więcej:

oferta autokarowa na Tendence 2017

plan wyjazdu 2017

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: