To już 10 lat z MTD

Już wkrótce 25 stycznia w Hotelu Austeria*** Conference & Spa w Ciechocinku firma MTD Poland będzie obchodzić 10. rocznicę rozpoczęcia działalności. W tym czasie wykreowała trzy silne brandy: MTD dla wszystkich użytkowników ogrodu, WOLF GARTEN dla pasjonatów rodzinnego wypoczynku w starannie wypielęgnowanym ogrodzie i CUB CADET dla najbardziej wymagających użytkowników i profesjonalistów. – W związku z naszym jubileuszem chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu firmy, a w szczególności każdemu z naszych klientów. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i pomoc w rozwoju firmy – mówi Krzysztof Grabowski, dyrektor generalny MTD Poland. To doskonała okazja do wspólnego spotkania z partnerami handlowymi i uczczenia tej rocznicy. – Przygotowaliśmy dla odbiorców naszych produktów wiele wspaniałych atrakcji – mówi Malwina Sobieralska-Prusak, specjalista ds. marketingu MTD Poland.
 

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: przedstawiciele najlepszych firm z branży sprzętu ogrodniczego, ale także swoją obecność potwierdzają właściciele centrów ogrodniczych, hurtowni i renomowanych sklepów ogrodniczych z wieloletnimi tradycjami. – Serdecznie zapraszamy naszych partnerów handlowych i serwisowych z całej Polski. Dla ułatwienia gościom dojazdu organizujemy dwie edycje spotkania, pierwsza odbędzie się w Ciechocinku, a druga w Hotelu Dosłońce w okolicy Krakowa – dodaje Malwina Sobieralska-Prusak.

Jubileusz rozpocznie się konferencją poświęconą strategii firmy na 2013 rok oraz prezentacją wprowadzanych nowości na nowy sezon, po których nie zabraknie miejsca na uroczystą zabawę.
Partnerem imprezy został „Biznes Ogrodniczy”.

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie