To już 16. edycja

Już za trzy miesiące w Szczecinie odbędzie się najważniejsze w województwie zachodniopomorskim spotkanie branży ogrodniczej – Targi Roślin i Architektury Krajobrazu MIASTO OGRÓD – Zielony Design.   To już 16. Edycja tej imprezy. „Biznes Ogrodniczy” jest patronem medialnym tego wydarzenia

Bogaty program, a w nim obok części wystawienniczej wydarzenia towarzyszące konferencja branżowa, Strefa Młodego Architekta Krajobrazu, ogród pokazowy, kiermasz ogrodniczy, ponad 70 wystawców – to atuty, które w dniach 25-27  kwietnia przyciągną na targi MIASTO OGRÓD–Zielony design do Szczecina wielbicieli zieleni.

Wydarzenie spotyka się z dużym zainteresowaniem architektów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, ogrodników, szkółkarzy, dostawców produktów i usług, hurtowników. Jest to także impreza chętnie odwiedzana przez deweloperów, firmy budowlane, wykonawcze, jak i klientów indywidualnych.

 

Integralną część targów stanowi konferencja branżowa z cyklu „Rola światła i wody w aranżacjach terenów zieleni”. – Przestrzeń miejska pozbawiona zieleni i wody staje się coraz bardziej męcząca dla mieszkańców dużych miast. Chcemy zmienić myślenie osób, które kształtują miejską przestrzeń, dlatego stawiamy na poszerzanie wiedzy i na młodych architektów krajobrazu – mówi Małgorzata Lis, dyrektor Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

W targach biorą udział młodzi architekci krajobrazu, dla których w części wystawienniczej powstanie specjalna strefa. MIASTO OGRÓD – Zielony Design to miejsce, gdzie znajdą się nowe, nieszablonowe rozwiązania w dziedzinie aranżacji zewnętrznych. Do młodych jest również skierowany konkurs na projekt ogrodu pokazowego, który zostanie zrealizowany na terenie targów.
 

Więcej informacji: www.mts.pl
 

REKLAMA