Top-Innowacja dla firmy Nawomix

Innowacyjność specjalistycznych nawozów firmy Nawomix z dodatkiem nanokoloidowego srebra i miedzi została doceniona przez „Biznes Ogrodniczy” i uhonorowana tytułem Top-Innowacji miesiąca czerwca.

Tomasz Sulejewski, odbierając certyfikat z rąk dyrektor zarządzającej „Biznesu Ogrodniczego”, Karoliny Kałdońskiej, nie skrywał radości: – To dla nas ogromne wyróżnienie, a dla technologii nawożenia olbrzymi krok naprzód. Przy stosowaniu dolistnym rośliny wykorzystują nanokoloidalne składniki (rozbite atomy srebra i miedzi) jako mikroskładniki do wzrostu, a przy stosowaniu doglebowym – efektywnie poprawiają zdrowotność roślin i zwiększają ich odporność na czynniki chorobotwórcze.
Unikatowa technologia produkcji nawozów została już nagrodzona Złotym Medalem MTP na tegorocznych targach Gardenia w Poznaniu. Grono jurorów złożone z profesjonalistów doceniło zaproponowaną przez Nawomix nowość, a także wysiłek włożony w poprawianie zdrowotności i możliwości wzrostu roślin poprzez wdrażanie rewolucyjnych rozwiązań.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: