Torpedy Złotowskie górą

„Torpedy Złotowskie” zostały zwycięzcą pierwszego meczu w lokalnym turnieju halowej piłki nożnej Kronen Cup 2013, zorganizowanym przez firmę Lasland, właściciela marki Kronen

W Suchym Lesie w Gminnym Ośrodku Sportu w minioną sobotę – 23 listopada o godz. 8:30 – stawiły się cztery drużyny: „Torpedy Złotowskie”, reprezentujące firmę PHUP „ROLNAX” Andrzej Juszczak ze Złotowa, „DANGO” – z firmy PPHU „DANGO” Mieczysław Kuczyński z Różanek k. Gorzowa Wielkopolskiego, „Sumin” – z firmy „Sumin” D. Czabańska, W. Czabański i Wspólnicy z Suchego Lasu oraz „Kwiaton” – z firmy „Kwiaton” Bogdan Gruca z Wrocławia. „Biznes Ogrodniczy” został patronem medialnym tego wydarzenia. Zawodnikom kibicowała Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzająca miesięcznika.

– Zorganizowanie tych zawodów było doskonałym pomysłem. Cieszymy się ze zwycięstwa i już trenujemy do kolejnego meczu – mówi Andrzej Juszczak ze zwycięskiej drużyny, właściciel firmy „Rolnax”.

Kolejne rozgrywki już 7 grudnia w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu oraz 14 grudnia w Sali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Zambrowie.

 Drużyna, która zajmie I miejsce w turnieju finałowym, wygra dwudniowy wyjazd dla ośmiu osób (siedmiu zawodników + kierownik) i otrzyma bilety na mecz w strefie VIP Borussii Dortmund, który odbędzie się 15 lutego przyszłego roku. Drużyna, która zajmie II miejsce w turnieju finałowym, otrzyma pamiątkowe, oryginalne koszulki meczowe Borussii Dortmund. Drużyna, która zajmie III miejsce w turnieju finałowym, otrzyma pamiątkowe stroje sportowe. Obok Lasland sponsorem turnieju jest szwajcarska firma Hauert. Nawozy linii Progress zasilają murawy wielu europejskich stadionów, w tym Borussii Dortmund, która jest oficjalnym partnerem tego produktu.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: