Tropical poszerza ofertę

Firma Tropical w tym sezonie wprowadza do oferty podłoże do storczyków marki Bio Florin,  jako uzupełnienie oferty dedykowanej uprawie roślin ozdobnych

Bio Florin to linia nawozów, która sprawdza się na rynku już od ponad 25 lat. Szerokie portfolio marki zaspokaja potrzeby wszystkich najpopularniejszych roślin domowych i balkonowych. Ma stałe, szerokie grono odbiorców z uwagi na wysoką wydajność, przystępną cenę i optymalną recepturę. – Poszerzenie naszej oferty o podłoże do storczyków to efekt rosnącego popytu na te właśnie kwiaty, które swoją popularnością w domowych uprawach deklasują inne rośliny doniczkowe. Podłoże tworzy całość z nawozem Bio Florin Storczyk, Klient otrzymuje więc kompleksową propozycję do pielęgnacji swoich ulubionych kwiatów – mówi Izabela Janik, kierownik Dział Marketingu Firmy Tropical.

Podłoże do storczyków Bio Florin to naturalne podłoże w postaci fragmentów włókna kokosowego. Dobrze utrzymuje wilgoć i zapewnia prawidłowe przewietrzenie korzeni. Jest wolne od dodatków chemicznych, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Ma postać kostki, która powstała przez sprasowanie włókna kokosowego. Przed użyciem należy ją zalać ok. 3-4 litrami wody.  Uzyskane w ten sposób wilgotne podłoże ok. 4 litrów stosuje się w uprawach storczyków oraz innych roślin tropikalnych. Najlepsze efekty można uzyskać stosując razem z nawozami linii Bio Florin.

Szczegóły oferty u przedstawicieli handlowych firmy TROPICAL Tadeusz Ogrodnik.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: