Trzeci finalista Kronen Cup wyłoniony

Niezapomniane emocje, zacięta rywalizacja, sportowe wyzwania, czyli trzeci mecz lokalnego turnieju halowej piłki nożnej Kronen Cup w Zambrowie już za nami. Niepokonani okazali się zawodnicy hurtowni Rol-Pest Ostaszewo

Podczas meczu w Zambrowie, 14 grudnia br., został wyłoniony ostatni finalista Kronen Cup. Drużyna hurtowni Rol-Pest Sp. z o.o. Ostaszewo dołączyła do pozostałych finalistów, z którymi już wkrótce spotka się na boisku sportowym, by walczyć o zwycięstwo w turnieju finałowym i wyjazd na mecz Borussii Dortmund i miejsce w strefie VIP.

Rozgrywane w Zambrowie mecze były niezwykle zacięte i wyrównane. O pierwsze miejsce walczyło pięć drużyn z północno-wschodniej Polski:
– drużyna Torseed – Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa SA w Toruniu, ul. Żółkiewskiego 35, 87-100 Toruń,
– drużyna Zorza – Hurtownia i Centrum Ogrodnicze, ul. Mazowiecka 57C, 18-300 Zambrów,
– drużyna Tomar – Hurtownia Artykułów Przemysłowo-Ogrodniczych, ul. Mazurska 6, 16-300 Augustów,
– drużyna Rol-Pest Sp. z o.o. Ostaszewo 61, 87-148 Łysomice,
– drużyna Biedronka sp.j., ul. Gdańska 8, 83-031 Rusocin k. Gdańska.

– Zorganizowanie zawodów Kronen Cup było doskonałym pomysłem. Nasza drużyna już od dziesięciu lat spotyka się na hali sportowej. Jesteśmy zespołem nie tylko w pracy, ale i poza nią, dlatego z chęcią wzięliśmy udział w turnieju – podsumowuje Tadeusz Wadych, właściciel hurtowni Rol-Pest.

Przypominamy, że zwycięzcą pierwszego meczu zostały Torpedy Złotowskie reprezentujące firmę PHUP Rolnax Andrzej Juszczak ze Złotowa, w drugim turnieju najlepsza okazała się drużyna ZZOiR „Wia-Lan”.
Zawody organizuje firma Lasland, właściciel marki Kronen. Obok Lasland sponsorem turnieju jest szwajcarska firma Hauert. Nawozy linii Progress zasilają murawy wielu europejskich stadionów, w tym Borussii Dortmund, która jest oficjalnym partnerem tego produktu.

Patronem medialnym tego wydarzenia jest „Biznes Ogrodniczy”.

Drużyna, która zajmie pierwsze miejsce w turnieju finałowym, wygra dwudniowy wyjazd dla ośmiu osób (siedmiu zawodników i kierownika) i otrzyma bilety na mecz w strefie VIP Borussii Dortmund, który odbędzie się 15 lutego przyszłego roku. Drużyna, która zajmie drugie miejsce w turnieju finałowym, otrzyma pamiątkowe, oryginalne koszulki meczowe Borussii Dortmund. Nagrodą za trzecie miejsce będą stroje sportowe.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: