Trzeci sezon czas zacząć

„Biznes Ogrodniczy” zaprasza na inaugurację  trzeciego sezonu Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych. Akcja startuje w sobotę  24 lutego na Targach Ogrodniczych Gardenia w Poznaniu. Pomysłodawcą RWO jest firma Kronen, która zaprosiła do współpracy firmy Agrecol, Ramp oraz Kwazar

Już w najbliższą sobotę w Poznaniu staruje 3. sezon niecierpliwie wyczekiwanych Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych. Inauguracja podczas targów Gardenia 24 marca na stoisku firmy Kronen w  pawilonie 5, nr  58. Hasłem warsztatów będzie: SEZON 2018 ROZPOCZĘTY!  W tym roku organizator eventu, firma Kronen, do współpracy zaprosiła firmy RAMP oraz Agrecol, a także nowego partnera – firmę Kwazar. Prowadzącym jest Witold Czuksanow. „Biznes Ogrodniczy” wspiera  i kibicuje akcji od pierwszego spotkania! W tym roku również patronuje wydarzeniu.

Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze to spotkania edukacyjne, które odbywają się w centrach ogrodniczych. Każde spotkanie ma inny temat przewodni. Celem warsztatów jest promowanie ogrodnictwa, zachęcanie miłośników zieleni, młodych adeptów i początkujących ogrodników do wspólnego sadzenia roślin, nauki i zabawy.  Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze to marka, która ma doskonałą renomę, ale co więcej, także realne przełożenie na prowadzenie efektywnego biznesu w sklepach. Szczegółowe kalendarium spotkań już wkrótce.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: