Trzeci sezon  wystartował!

Tegoroczna edycja Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych  wystartowała! Akcja  odbyła się w sobotę  24 lutego na Targach Ogrodniczych Gardenia w Poznaniu. Pomysłodawcą RWO jest firma Kronen, która zaprosiła do współpracy firmy Agrecol, Ramp oraz Kwazar. Patronem medialny jest „Biznes Ogrodniczy”

Już wystartował  3. sezon niecierpliwie wyczekiwanych Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych. Inauguracja odbyła się  podczas targów Gardenia 24 marca na stoisku firmy Kronen z  hasłem przewodnim: SEZON 2018 ROZPOCZĘTY!  W tym roku organizator eventu, firma Kronen, do współpracy zaprosiła firmy RAMP oraz Agrecol, a także nowego partnera – firmę Kwazar. Prowadzącym jest Witold Czuksanow. „Biznes Ogrodniczy” wspiera  i kibicuje akcji od pierwszego spotkania!

Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze to spotkania edukacyjne, które odbywają się w centrach ogrodniczych. Każde spotkanie ma inny temat przewodni. Celem warsztatów jest promowanie ogrodnictwa, zachęcanie miłośników zieleni, młodych adeptów i początkujących ogrodników do wspólnego sadzenia roślin, nauki i zabawy.  Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze to marka, która ma doskonałą renomę, ale co więcej, także realne przełożenie na prowadzenie efektywnego biznesu w sklepach.

– Inauguracja trasy Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych #RWO2018 już za nami. Było to prawdziwe spotkanie z przytupem! W tym roku wzorem poprzednich edycji wystartowaliśmy w Poznaniu w ostatni dzień targów ogrodniczych „Gardenia”, a pierwsze zajęcia były wyjątkowe z kilku co najmniej powodów. Sadzonki wiosennych prymul, bratków, stokrotek i aromatycznych ziół sadziliśmy w ciepłej hali, podczas gdy na zewnątrz trzaskał siarczysty mróz. Warsztaty były zatem zaklinaniem wiosny, która mamy nadzieję rozpocznie się w swoim czasie, a nawet jeszcze wcześniej. To się powinno spełnić, jeśli weźmiemy pod uwagę entuzjazm, dobrą energię i świetne humory, które towarzyszyły tej pierwszej imprezie. Cieszy również, że uczestnicy Gardenii coraz chętniej przyłączają się do naszej zabawy – podsumowuje prowadzący akcję Witold Czuksanow.

Tej wiosny Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze odbędą się  w ponad 40 centrach ogrodniczych w całej Polsce. Zainteresowanych prosimy o zaglądanie na profil FB.

Terminarz  spotkań w marcu 2018:

10-03-2018, sobota, Centrum Ogrodnicze AGRA, Kłodzko ul. Towarowa (magazyn PSK) –         „Co posadzę, to zjem”

15-03-2018, czwartek,    Centrum Ogrodnicze ROSA    Łuków ul. Wyszyńskiego 28 – „Otwarcie Sezonu Ogrodniczego”

16-03-2018, piątek, Centrum Ogrodnicze OGRODNIK 24, Zielonka, ul. Waryńskiego 2 – „Wiosenne Aranżacje z Ogrodnikiem24”

17-03-2018, sobota, Centrum Ogrodnicze PNOS , Warszawa, Al. Krakowska 197/199  – „KOLOROWA WIOSNA Z PNOS-em”

23-03-2018, piątek, Centrum Ogrodnicze Pasiflora, Pyskowice, ul. Gliwicka 55                  „PASSIFLORA WITA WAS

U NAS WIOSNA JEST NA CZAS”

 

24-03-2018, sobota, Centrum Ogrodnicze Florabit Gliwice ul. gen. Andersa 15

Kwiatki, bratki i stokrotki…”

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: