Turniej finałowy Kronen Cup

Już wkrótce druga edycja Turnieju Kronen Cup zorganizowanego przez firmę Lasland pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego”. Turniej finałowy odbędzie się 20 czerwca w Toruniu. Zwycięzcy pojadą na mecz Borussii Dortmund w rundzie jesiennej

W turnieju finałowym zmierzą się trzy drużyny: ubiegłoroczny zwycięzca – Rol-Pest Ostaszewo, Torseed Toruń i Zorza Zambrów. Dla zwycięzców turnieju nagrodą będzie wyjazd na mecz Borussii Dortmund w rundzie jesiennej. Warto wspomnieć, że to właśnie na murawie tego stadionu używane są nawozy firmy Hauert Progress, które znajdują się w ofercie Lasland.

 

– Turniej Kronen Cup dał nam i wszystkim uczestnikom możliwość zapoznania się z właścicielami i kadrą firmy Kronen oraz lepszego poznania własnych pracowników, kolegów z branży, w przyjaznej atmosferze i w duchu sportowej rywalizacji – podsumowuje Tadeusz Wadych, prezes Rol-Pest Ostaszewo.

Podczas weekendu zostaną rozegrane wszystkie mecze i wyłonieni zwycięzcy. Po rozgrywkach, które zapewne będą zacięte, na sportowców będą czekać również atrakcje i wspólne biesiadowanie.

– Turniej Kronen Cup to gwarancja doskonałej zabawy, zaciętej rywalizacji i wielkich emocji, a co najważniejsze, jest to inicjatywa integrująca branżę ogrodniczą. Pozwala spot¬kać się nam w miłej atmosferze i w innej roli niż na co dzień. Dzięki tego typu spotkaniom mamy możliwość zawiązania i zacieśnienia przyjaźni. Dlatego też szczególne podziękowa¬nia należą się firmie Lasland za pomysł i organizację turnie¬ju. Po ubiegłorocznej edycji Kronen Cup nasza drużyna jest „głodna” zwycięstw, a naszym celem jest zdobycie pucharu. Jestem pewna, że turniej pozostanie w naszej pamięci na długo oraz że będziemy świadkami rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie – mówi Elżbieta Lewandowska, prezes Torseed S.A.

Pełen regulamin, wiele ciekawostek i informacji na stronie: http://www.kronen.com.pl/kronencup2015

REKLAMA