W dworskim stylu

W dniu 18 listopada odbyły się targi zatowarowaniowe w Pałacu w Kurozwękach zorganizowane przez hurtownię Gruszka, podczas których producenci i dystrybutorzy przedstawili właścicielom sklepów i centrów ogrodniczych ofertę, plany oraz warunki handlowe na nowy sezon

W dworskim stylu w Pałacu w Kurozwękach odbyły się targi zatowarowaniowe zorganizowane przez hurtownię Gruszka. Spotkanie trwało jeden bardzo intensywny dzień, podczas którego odbywały się nie tylko rozmowy biznesowe, ale i m.in pokaz dworskiego tańca, śpiewu oraz zwiedzanie lochów pałacu. – Spotkanie było istotne zarówno dla właścicieli sklepów, z którymi współpracujemy, jak i dla nas. Było doskonałą okazją do zaprezentowania nowej linii produktów Garden Eco, którą wprowadzamy w tym sezonie. Dzięki targom zatowarowaniowym możemy lepiej poznać klientów i ich oczekiwania, co przełoży się na lepsze dostosowanie się do ich potrzeb i wymagań – podkreśla Robert Damsz, właściciel firmy Glotox.

Była to druga edycja targów, jaką zorganizowała hurtownia. – Dziękujemy za udział w spotkaniu. Naszym zamiarem jest utrzymywanie relacji handlowych z dystrybutorami i pomoc w dotarciu do klientów. Podczas jednego intensywnego dnia nasi partnerzy handlowi mogli porozmawiać z właścicielami sklepów z tego regionu – podsumowuje Adam Gruszka, właściciel hurtowni. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: