Walne zgromadzenie członków PSCO już w środę

W Hotelu Panorama w Mszczonowie w dniach 18-19 listopada odbędzie się tegoroczne Walne Zgromadzenie Członków PSCO. Imprezie towarzyszyć będą targi wewnętrzne, w których udział wezmą producenci i dystrybutorzy związani z ogrodnictwem. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” wezmą udział w tym spotkaniu

Organizowane corocznie Walne Zgromadzenie PSCO jest imprezą pozwalającą na spotkanie dostawców z odbiorcami, wymianę doświadczeń oraz na zacieśnianie kontaktów branżowych w niecodziennej atmosferze. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, imprezie towarzyszyć będą targi wewnętrzne, na których producenci i dystrybutorzy będą mogli przedstawić ofertę produktową właścicielom oraz menedżerom zrzeszonych centrów ogrodniczych.

 

– Wewnętrzne targi, organizowane dla firm podczas corocznego Walnego Zgromadzenia Członków PSCO, cieszą się od lat niesłabnącym zainteresowaniem. Do udziału w tegorocznej edycji targów wystawienniczych, odbywających się w pierwszym dniu obrad PSCO w Hotelu Panorama w Mszczonowie, zgłosiły się takie firmy, jak: Vilmorin Garden, Agronas, W. Legutko, Plantpol, Deroma, COMPO Polska, KIK Krajewscy, Planta, Agrecol, Westland, Haldex, NAC, Kärcher, Intermag, Tropical, Marco Polo.

Podczas obrad z krótkim wystąpieniem prezentującym ofertę wystąpią przedstawiciele firm: Vilmorin Garden, Hamiplant, COMPO Polska, Haldex oraz NAC – mówi Karolina Filipiak, kierownik biura PSCO.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie