Weź udział w działaniu społecznym dla fundacji Akogo? i kliniki Budzik!

Firma Vilmorin Garden proponuje centrom i sklepom ogrodniczym udział w wyjątkowej akcji „Razem z Vilmorin Garden wspieram Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?” i Klinikę Budzik”

Aby wziąć udział w akcji „Razem z Vilmorin Garden wspieram Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?” i Klinikę Budzik”, wystarczy, że właściciele sklepów i centrów ogrodniczych zalogują się na specjalnie utworzonej stronie internetowej, która działa już od 15 stycznia do 15 marca 2016 roku  www.vilmorin-garden.pl/promocja/detal. Następnie wypełnią formularz, wpiszą dane teleadresowe oraz zadeklarują wysokość obrotu, aby wybrać materiały reklamowe wspierające akcję. Dostępne będą hangery, wobblery, plakaty, naklejki, ulotki oraz dwa moduły standów z serii „Rodzinny Domowy Ogródek”, które zawierają w nowej odsłonie gamę dziecięcą opartą na sprawdzonych odmianach w połączeniu z podłożem kokosowym, zioła w połączniu z podłożem kokosowym i tradycyjne torebki marki Vilmorin z odmianami  ziół, warzyw na balkony i tarasy.

Firma nie zapomniała także o klientach sklepów. Konsumenci, którzy kupią 5 dowolnych produktów Vilmorin Garden otrzymają okolicznościowe upominki – notesik z magnesem.

– Jednym z największych wyzwań, jakie stoją obecnie przed branżą ogrodniczą jest kwestia odpowiedzialności za biznes i zdolność do efektywnego nim zarządzania. Podjęliśmy współpracę z Fundacją „Akogo?” i kliniką Budzik, aby wspierać dzieci znajdujące się w śpiączce. Chcemy pomóc fundacji, aby dzieci miały opiekę oraz by specjaliści pomogli im się obudzić i powrócić do życia. Od wielu lat Vilmorin Garden podejmuje zróżnicowane działania z zakresu CSR, teraz chcemy zaangażować dystrybucję do wspólnego rozwoju tej filozofii– mówi Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią Vilmorin Garden.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie