WOLF-Garten:marka pełna innowacji

Tworzenie innowacyjnych rozwiązań ułatwiających prace w ogrodzie oraz kierowanie się potrzebami klientów – to misja marki WOLF-Garten, która niebawem będzie świętowała 100-lecie istnienia

Materiał powstał we współpracy z dystrybutorem marki – firmą MTD POLAND

 

Marka WOLF-Garten od samego początku istnienia wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami, skupiając się na najwyższej jakości oferowanych produktów i dbałości o szczegóły. Od zawsze małe wynalazki były siłą napędową jej wzrostu. Wszystko zaczęło się od nowatorskiej motyki, która ułatwiała pracę rolniczą. Dzięki kolejnym innowacjom marka WOLF-Garten stała się jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych w branży ogrodniczej.

 

35 lat systemu multi-star®

W tym roku WOLF-Garten świętuje 35-lecie istnienia jednej z kluczowych innowacji – modułowego systemu narzędzi multi-star®, który zrewolucjonizował rynek ręcznych narzędzi ogrodniczych. Oferta obejmuje ponad 70 głowic narzędziowych i 15 zróżnicowanych trzonków umożliwiających idealne dopasowanie do każdego użytkownika i ogrodowego zadania. WOLF-Garten jako prekursor modularnego systemu narzędzi świętował to wydarzenie wprowadzając kilka innowacyjnych udoskonaleń oraz nowych produktów, m.in. grabie 4w1, a także proponując aż 35-letnią gwarancję na gamę multi-star®.

 

Naturalne nawozy „Natura Bio”

Obecnie jedną z najważniejszych innowacji WOLF-Garten są nowe ekologiczne nawozy organiczne o długotrwałym działaniu. Ekologia w świecie zdominowanym przez sztuczność staje się alternatywą dla wszystkich tych, którzy marzą, by choć częściowo odciąć się od cywilizacyjnego zgiełku. Artykuły z serii „Natura Bio” doskonale wpisują się w profil działalności centrów ogrodniczych. Dlatego bardzo ważnym aspektem w ich sprzedaży jest odpowiednia ekspozycja. Proponowane przez WOLF-Garten rozwiązania w nadchodzącym sezonie będą obejmowały m.in. dedykowane ekspozytory wykonane z drewna. Ważną ich zaletą jest uniwersalność, wszechstronność i możliwość modyfikacji. Autem jednego z ekspozytorów jest m.in. możliwość umiejscowienia doniczki np. z kwiatami balkonowymi i wypełnienie go nawozem „Natura Bio” do pielęgnacji tego typu roślin.

 

Narzędzia akumulatorowe

Kolejną innowacją, która tworzy jeden z trzonów szerokiego portfolio WOLF-Garten, są akumulatorowe narzędzia ogrodnicze 72 V LI-ION POWER. Niezależnie od rodzaju narzędzia – czy to kosiarka, podkaszarka, nożyce do żywopłotu, czy dmuchawa do liści – po dwóch kliknięciach zatrzasków akumulatora LI-HIGH ENERGY 72 V urządzenie jest w pełni gotowe do efektywnej pracy. Zastosowana technologia sprawia, że produkty te mają najdłuższe okresy pracy wśród porównywalnych urządzeń dostępnych na rynku. Wbudowany system chłodzenia ładowarki zapobiega przegrzaniu akumulatora zapewniając mu długą żywotność, a funkcja szybkiego ładowania gwarantuje niezwykle krótki czas ładowania w zaledwie godzinę! Jednakże najważniejszą cechą systemu narzędzi akumulatorowych WOLF-Garten jest ich wszechstronność i elastyczność. Jeden akumulator umożliwia użytkownikowi pracę z całą gamą najpotrzebniejszych w ogrodzie narzędzi, dzięki czemu zakup każdego kolejnego produktu z gamy jest korzystniejszy nawet o 50%! Podobnie jak produkty „Natura Bio” urządzenia z serii 72 V LI-ION POWER wymagają odpowiedniej prezentacji. WOLF-Garten proponuje kompaktowy stand na produkty tej serii.

 

Rozbudowane portfolio

Marka WOLF-Garten znana i ceniona jest również z produkcji wysokiej jakości zmechanizowanych urządzeń ogrodniczych, a zwłaszcza napędzanych silnikami elektrycznymi. Świadczy o tym m.in. bardzo szeroka oferta kosiarek elektrycznych w wariantach z silnikami komutatorowymi, z silnikami bezszczotkowymi, z magnesem stałym i krzyżowym układem ostrzy tnących oraz z silnikami indukcyjnymi. Ponadto oferta WOLF-Garten zawiera wysokiej klasy traktory ogrodowe i kosiarki spalinowe z innowacyjnym system kontroli napędu EasySpeed.

WOLF-Garten to dostawca, którego szerokie spektrum sprzętu, narzędzi, nasion traw i nawozów z powodzeniem wypełni ofertę centrum ogrodniczego czy specjalistycznego sklepu ogrodniczego.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: