Wykorzystaj siłę mikroorganizmów!

Unikatowe podłoża bazujące na działaniu aktywnych mikroorganizmów,

profesjonalne, indywidualne podejście do klienta oraz wspieranie rozwoju dystrybutorów – to największe atuty firmy Green Garden. Oto kilka powodów, dla których warto nawiązać współpracę z tą rodzinną firmą 

 

Bezpieczeństwo w handlu

Mariusz Łukasik

dyrektor handlowy

GREEN GARDEN

 

Produkty Green Garden to jedyne na rynku podłoża, które aktywnie wspierają rozwój roślin. Wszystkim dystrybutorom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz wsparcie sprzedażowe i marketingowe – organizację dni otwartych, cyklu szkoleń dla sprzedawców, dostępność materiałów marketingowych. Szybko reagujemy na zmiany na rynku i odpowiadamy na potrzeby klientów. Największym atutem współpracy z naszą firmą jest jednak bezpieczeństwo w handlu, które gwarantuje wysokiej jakości produkt, zapewniający doskonałe efekty przy uprawie roślin.  

 

 

Siła mikroorganizmów 
Michał Fedosz

właściciel firmy

MIKROORGANIZMY EM

 

Od 9 lat prowadzę w Poznaniu Centrum Mikroorganizmów, propagując konieczność przywrócenia równowagi biologicznej. W naszej ofercie można znaleźć wiele produktów – m.in. probiotyki do ekologicznej pielęgnacji i ochrony ogrodów oraz roślin doniczkowych, a także do sprzątania czy hodowli zwierząt; produkty ograniczające występowanie chorób i szkodników w ogrodach oraz blokujące rozwój glonów w oczkach wodnych. Udowadniamy, że dom i ogród mogą być czyste i piękne bez chemii. Podłoża z mikroorganizmami marki Green Garden to doskonałe uzupełnienie naszej oferty. Współpraca z tą firmą trwa już od 4 lat. Zaopatrujemy centra ogrodnicze i klientów indywidualnych na terenie Wielkopolski. Z roku na rok zainteresowanie produktami zawierającymi mikroorganizmy jest coraz większe. Wzrosty sprzedaży podłoży kształtują się na poziomie 50%, a warunki współpracy z firmą Green Garden i terminowość dostaw są godne polecenia. Jako członek Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych dbamy o wysoką skuteczność oferowanych produktów. Niezależne badania i opinie klientów są dowodem na to, że rośliny uprawiane na podłożach z mikroorganizmami lepiej kwitną i owocują, łatwiej się ukorzeniają oraz są bardziej odporne na choroby i szkodniki. 

Partnerska współpraca

Robert Lichwa

właściciel

FPHU DORTECH

Przygotowując się do uzupełnienia oferty o podłoża ogrodnicze przez 2 lata zbierałem informacje o rynku, wysyłając oferty do producentów. W większości przypadków otrzymywałem tylko cennik i warunki konieczne do spełnienia. Zupełnie inaczej wyglądał kontakt z firmą Green Garden, która zapewnia profesjonalne, indywidualne podejście do klienta i partnerską współpracę.

Jej przedstawiciele robią wiele, żeby wspierać rozwój dystrybutorów, co przekłada się na wyniki handlowe. To rodzinny biznes, co jest dla mnie bardzo cennym czynnikiem. 

Nasza firma zaopatruje centra ogrodnicze, stacje benzynowe i sklepy wielobranżowe w centralnej Polsce, od Gdańska po Płock. W pierwszym sezonie sprzedaży podłoży osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki. Produkty marki Green Garden nie należą do najtańszych, ale dzięki obecności mikroorganizmów to bardzo atrakcyjny asortyment, który cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. W drugim roku sprzedaży podłoży Green Garden wielu klientów nie potrzebowało dodatkowych rekomendacji – sami przetestowali produkt i znali jego wysoką jakość.

 

W zgodzie z naturą

Marcin Baranowski

właściciel firmy

EM GARDEN – EKOLOGICZNE OGRODY

 

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Specjalizujemy się wykonywaniu ekologicznych ogrodów oraz

rewitalizacji tych, w które trzeba tchnąć nowe życie. Nie stosujemy szkodliwych oprysków, nie używamy środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, a ogrody zakładamy stosując probiotyki glebowe, dzięki którym zdrowa gleba rodzi zdrowe rośliny. Podłoża z mikroorganizmami marki Green Garden idealnie wpisują się w profil naszej firmy. Ostatnią inwestycją, przy której wykorzystaliśmy te produkty, był ogród założony na leśnym, przepuszczalnym jak sito piasku. Uniwersalne podłoże Green Garden wzbogacone obornikiem dało znakomite rezultaty. Na części ogrodu założonej na aktywnych podłożach nie obserwuję chorób grzybowych w postaci mącznika prawdziwego, szarej pleśni czy antraknozy. Na tych podłożach rośliny szybciej wchodzą w okres kwitnienia, mają większe kwiatostany i są bardziej dekoracyjne. Nie stosując chemii i nawozów sztucznych udało nam się w pełni wykorzystać potencjał

mikroorganizmów, dlatego przy kolejnych realizacjach będziemy kontynuować współpracę z firmą Green Garden.


 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: