Z Plantą przez cały rok

Od końca sierpnia pod hasłem „Z Plantą zawsze jest sezon ogrodniczy!” ruszyła akcja Dni Otwartych organizowanych w wybranych centrach ogrodniczych na terenie całego kraju
 
Planta wspólnie z odbiorcami organizuje spotkania, podczas których prezentuje szeroką ofertę hurtowni, doradza, promuje i przekonuje, że pomimo, iż jesień za pasem, to zgodnie z ideą przewodnią akcji – sezon ogrodniczy z Plantą trwa na okrągło. – Jako firma robimy wszystko, by zapewnić centrom ogrodniczym taki asortyment, który pozwoli generować obroty także poza sezonem, finalnym użytkownikom produktów da natomiast szansę na uprawianie swojego hobby o każdej porze roku – mówi Piotr Sygnarowicz, import/export manager Planta. 

Każdy z dni otwartych organizowanych w różnych miejscach Polski wiąże się z atrakcjami dla najmłodszych, specjalnymi upominkami do zakupów produktów Planta. Zapraszamy do kontaktu sklepy i centra ogrodnicze chcące gościć u siebie Dzień Otwarty z Plantą! Są jeszcze ostatnie wolne terminy. Kontakt pod nr tel. 667 716 886 (Bartłomiej Wąż)
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: