Zabawa, edukacja i dobry humor!

Niezwykłe 4 dni i 4 spotkania w ramach Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych już za nami. Od czwartku do niedzieli event odbył się w Luboniu, Szczecinie, Słubicach oraz Gorzowie Wielkopolskim  

 
Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze odbywać   do końca czerwca w centrach ogrodniczych w całej Polsce pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego” i magazynu „Garden&Trends”. W miniony weekend odbyły się aż 4 spotkania. Event wystartował już w czwartek w Luboniu w Centrum Ogrodniczym Strączkowscy. W piątek przedstawiciele firm Agrecol, Kronen i RAMP wraz z Witoldem Czuksanowem byli już w Szczecinie w Centrum Ogrodniczym Rajski Ogród. W sobotę z kolei w Słubicach w Centrum Ogrodniczym Agrogobex. Intensywny weekend zakończył się w Gorzowie Wielkopolskim w Centrum Ogrodniczym Pintal. W evencie udział brały rzesze klientów, zwłaszcza tłumnie przybyły zainteresowane i niezwykle dociekliwe dzieci. Prowadzący akcję Witold Czuksanow stanął na wysokości zadania i z ogromną cierpliwością oraz dużą dawką humoru odpowiadał na wszystkie pytania. Ogromny sukces evetu jest wynikiem doboru prowadzącego, ale i zaangażowania organizatorów, przedstawiciele firm Agrecol, Kronen i RAMP są obecni na każdym spotkaniu i aktywnie włączają się w promowanie ogrodnictwa.  
 
– Za nami kolejne Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze: zabawa, nauka, także ciekawe doświadczenia i obserwacje dotyczące tego, co szczególnie interesuje uczestników.  Podczas tych warsztatów zauważyliśmy, że najmłodsza część uczestników, nie mniej niż ładnymi kwiatami, interesuje się tym, co również w ogrodach rośnie, a dodatkowo jeszcze miłe podniebieniu. Przypadek sprawił, że postanowiliśmy zaproponować uczestnikom również sadzonki truskawek oraz poziomek i początkowo powodzenie tych roślin wydało nam się zaskakujące. Z drugiej strony jednak, droga do serc wiedzie przecież także przez żołądki… A i ważne jest chyba jeszcze świadomość. Bo choć owoce prosto z krzaka są dopiero w perspektywie, to jednak będą wyjątkowo smakowały. I teraz sami mamy dylemat, czy to właśnie truskawki i poziomki, czy też jednak kwiaty bratków ogłosimy twarzą pierwszej części tegorocznych Warsztatów? –  podsumowuje  Witold Czuksanow, dziennikarz prowadzący akcję.   
 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: