Zatowarowanie czas zacząć!

W Poznaniu w dniach 18-19 października odbyła się VI edycja targów Ogród i Dekoracje, zorganizowanych przez Bricomarche, jednocześnie rozpoczynając sezon zatowarowań w branży ogrodniczej.  Redakcja „Biznesu Ogrodniczego”  brała  udział w tym wydarzeniu

 

Na targach zgromadzono liczne grono  dostawców i właścicieli sklepów, co  potwierdziło ciągłą jeszcze potrzebę organizowania spotkań, na których można bezpośrednio nawiązać kontakty, przedstawić ofertę, swoje oczekiwania oraz zapoznać się z trendami i sytuacją na rynku. Targi z roku na rok przybierają na sile i  VI  edycja miała formułę nie tylko Ogrodową, ale też Dekoracyjną, w której brało udział 167 dostawców właśnie z tematyki Ogrodu i  Dekoracji. W targach wzięło udział 1600 uczestników, 146 istniejących sklepów Bricomarche oraz kilkunastu nowych właścicieli  przyszłych lokalizacji.  Bricomarche na chwilę obecną liczy 152 sklepy w Polsce.
Nawet do 80% zamówień sklepów Bricomarché trafia bezpośrednio do dostawców i producentów z pominięciem magazynu centralnego, co wymaga od franczyzobiorców śledzenia najnowszych trendów.

Targi ogrodnicze Bricomarché   odbywają się w doskonałym momencie, co podkreślali wszyscy uczestnicy, to bardzo dobry czas na prezentowanie nowości i pokazywanie oferty. Wszyscy wystawcy zgodnie podkreślali, że to targi w których warto brać udział, bo przynoszą rezultaty w postaci konkretnych zamówień. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w targach. Mogliśmy porozmawiać z wieloma klientami i zaprezentować im swoją ofertę oraz warunki handlowe – podsumował Błażej Menc, specjalista ds. sprzedaży z firmy Granum FN.

Podczas targów zostały rozdane nagrody dla dostawców:
– Za najlepsze stoisko Debiutanta Targowego – dla dostawcy Szmit – z kategorii Ogród – Szkółkarstwo
– Za najlepsze stoisko na Targach – dla dostawcy Einhell – z kategorii Ogród sprzęt do koszenia i przycinania
– Nagroda Specjalna – dla dostawcy AkzoNobel  – z kategorii Dekoracje – Farby i Środki Ochrony Drewna

REKLAMA
Targi Zieleń to życie