Zatowarowanie kluczem do sukcesu

Jak co roku przed rozpoczynającym się sezonem hurtownia Green & Joy Cash and Carry zorganizowała targi zatowarowaniowe. VIII spotkanie odbyło się w Iławie, w hotelu GrandHotel Tiffi. Impreza połączona była z 25-leciem marki Target
 
Do GrandHotel Tiffi w Iławie przyjechało 330 osób, aby porozmawiać z przedstawicielami około 40 wystawców. Wśród nich obecne były m.in. firmy: Agrecol, Agrimpex, Best-Pest, Form-Plastic, Fosfan, Grupa INCO, Hollas, Prosperplast, Substral, Vilmorin Garden, Westland, Zielony Dom.
– Targi są jednym z najbardziej znaczących wydarzeń w działalności firmy. Korzyści z nich czerpią zarówno dostawcy, którzy w ciągu jednego dnia mogli dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i przedstawić im nową ofertę, jak i odbiorcy, którzy mogli nawiązać współpracę z nowymi dostawcami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu targów, które zaowocowały wieloma konkretnymi rozmowami i licznymi zamówieniami – mówi Tomasz Południak, wiceprezes zarządu w firmie Green & Joy Cash and Carry Gdańsk Sp. z o. o. 
 
– Targi zatowarowaniowe w większości już się odbyły, jednak każda okazja do spotkania z klientem jest dobra. Targi Green & Joy to dobra okazja by usiąść i spokojnie podyskutować. Pomimo że były to jedne z ostatnich targów, to i tak udało nam się jeszcze sporo sprzedać. Największą popularnością na naszym stoisku cieszyło się wszystko, co związane ze storczykami. Mieliśmy storczykowy kącik, w którym dostępne były wyłącznie produkty przeznaczone do tych roślin. Storczyki są nieustannym hitem! – podsumowuje Wojciech Kozielski, prezes firmy Zielony Dom. 
 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: