Zatowarowanie w Wiśle

W miniony weekend – w dniach 21-22 listopada – odbyła się 13., niezwykle udana, edycja targów zatowarowaniowych zorganizowanych przez hurtownię Agro-Hurt w hotelu STOK w Wiśle

Na targi przyjechało aż 220 gości. Podczas imprezy klienci hurtowni mogli zapoznać się z asortymentem firm, nowościami, promocjami oraz złożyć zamówienia. Wydarzenie było okazją do przeprowadzenia rozmów biznesowych, zacieśniających współpracę.


W tym roku właściciele sklepów i centrów ogrodniczych mogli porozmawiać z przedstawicielami aż 32 firm.

 

– Po raz kolejny braliśmy udział w targach zatowarowaniowych zorganizowanych przez hurtownię Agro-Hurt. Była to doskonała decyzja. Targi oceniamy jako niezwykle udane. Odbyliśmy szereg interesujących rozmów z klientami. Był to czas biznesowo niezwykle intensywny – podsumowuje Jacek Maczuga, specjalista ds. handlowych EkoDarPol.

Wszyscy wystawcy i klienci zgodnie podkreślali, że tego typu spotkania są bardzo ważne, wymiana doświadczeń i opinii powoduje, że współpraca pomiędzy firmami przebiega jeszcze sprawniej.

 

– Targi zorganizowane przez hurtownię Agro-Hurt okazały się sukcesem handlowym. Takie spotkania stwarzają niepowtarzalną okazję do przeprowadzenia rozmów z naszymi partnerami handlowymi na temat oczekiwań wobec poszczególnych grup produktów, warunków dostaw oraz nowej oferty – mówi Agnieszka Cerapińska, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Pawłowski.

W sobotę wieczorem na gości czekała kolacja, niespodzianka i zabawa przy muzyce.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie