Zielony SHOW ROOM

Już wkrótce w dniach od 8-10 listopada  w Konstantynowie Łódzkim  odbędzie się IV edycja wystawy Zielony SHOW ROOM organizowanej przez Gospodarstwo Szkółkarskie Ciepłucha i Centrum Ogrodnicze. Powierzchnia wystawy zwiększy się o 1000m² i wyniesie 3600m²

Wydarzenie zostało zapoczątkowane przez Jana Ciepłuchę 3 lata temu i od razu spotkało się z szerokim odzewem i uznaniem branży ogrodniczej. To wystawa o charakterze B2B, którą na tle innych wydarzeń i targów wyróżnia szerokość oferty, bowiem szkółki przedstawiają ok. 90% swojej produkcji.

W tegorocznej edycji również oprócz gospodarza – szkółki Jana Ciepłuchy oraz szkółek Centrum Zieleni Ważyńscy i Zymon, Szkółki Kurowscy,  Szkółki Wolski, ,,Clematis Źródło Dobrych Pnączy,  swój asortyment prezentować będzie także Szkółka Szmit oraz Gospodarstwo Specjalistyczne Panek. Powierzchnia wystawy zwiększy się o 1000m2 i wyniesie 3600m². Zielony SHOW ROOM umożliwia bezpośrednie spotkanie z producentami materiału szkółkarskiego, zobaczenie oferowanych roślin i dokonanie zamówień w hurtowych cenach producenta. Dodatkowo  do zamówień złożonych na wystawie klienci otrzymują rabat  w wysokości 1 %. Wystawa odbędzie się  w dniach od 8-10 listopada  w godzinach od 9 do 15.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: