Zmiany w Bricomarché

Od 6 kwietnia w Grodzisku Wielkopolskim rozpoczął działalność  pierwszy sklep Bricomarché. To 125. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 21. w województwie wielkopolskim

Ponadto od 16 marca supermarket Bricomarché w Piotrkowie Trybunalskim dzięki przejęciu lokalizacji po sieci Nomi, działa w Galerii Echo.

Bricomarché to sieć sklepów typu „dom i ogród” działająca w ramach Grupy Muszkieterów, która liczy obecnie ponad 350 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché.

W najbliższą środę, 13 kwietnia, odbędzie się konferencja prasowa sieci Bricomarché w Hotelu Hilton w Warszawie. W spotkaniu prasowym udział wezmą: Patrick Renault, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce, Krzysztof Waligórski, prezes Dyrekcji Handlowej Intermarché i Marian Słomiak, pełnomocnik Zarządu Grupy Muszkieterów ds. Bricomarché.

Podczas spotkania prasowego przedstawiciele Grupy Muszkieterów zaprezentują obroty osiągnięte przez sieci Intermarché i Bricomarché w 2015 r., poinformują o inwestycjach, planach rozwojowych oraz zmianach dostosowujących supermarkety Intermarché i Bricomarché do obecnych potrzeb konsumentów.

Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” wezmą udział w spotkaniu i już wkrótce na łamach magazynu zostanie opublikowana szczegółowa relacja z konferencji.

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie