ZMIANY W GRUPIE MUSZKIETERÓW

W związku z zakończeniem kadencji prezesa zarządu, Patricka Renault, Rada Spółki Muszkieterów oraz ITM Entrepreises ogłosiły decyzje personalne dotyczące Grupy Muszkieterów w Polsce

Funkcję prezesa ITM Polska objął Jérôme Laxalt, który jest członkiem Zarządu ITM Entreprises oraz szefem Promex, struktury zajmującej się pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego dla powstających i istniejących sklepów. Z Grupą Muszkieterów związany od 2000 r. Jest właścicielem supermarketu Intermarché w Gazinet-Cestas.

Funkcję prezesa spółek SCA PR Polska, MGI Polska oraz Baza Poznańska objął z kolei Jacques Schubert, z Grupą Muszkieterów związany od 1987 r. Jest członkiem Rady Spółki Muszkieterów. W latach 2006-2010 pełnił funkcję prezesa ITM Polska. Prowadzi sklep Intermarché w Bourbourg.

BRICOMARCHÉ OTWIERA PIERWSZY SUPERMARKET TYPU „DOM I OGRÓD” W SŁUPCY

Pierwszy sklep Bricomarché w Słupcy rozpocznie oficjalnie działalność w środę, 1 czerwca o godz. 8:00. To 129. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 22. w województwie wielkopolskim. Inwestycja przyniesie regionowi wiele korzyści: m.in. ok. 30 nowych miejsc pracy.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: