Zmiany w Rolpest

Już za nami szósta edycja niezwykle udanych targów zatowarowaniowych zorganizowanych przez hurtownię Rol-Pest,w  której udział wzięło aż 31 wystawców

W Łysomicach 8 stycznia producenci i dystrybutorzy spotkali się z właścicielami sklepów i centrów ogrodniczych w hotelu Monet w Łysomicach. Uczestnicy targów podkreślali, że czas składania zamówień w branży ogrodniczej nadchodzi co roku coraz szybciej, dlatego też część właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych złożyła zamówienia wcześniej. Targi były jednak doskonałą okazją do uzupełnienia oferty, zapoznania się z nowościami i nawiązania współpracy z nowymi dostawcami.

– Targi to doskonała okazja do bezpośredniego poznania klientów i ich oczekiwań, przybliżenia oferty współpracujących z nami producentów oraz podtrzymania relacji biznesowych. Hurtownia stanowi swoisty łącznik pomiędzy producentem a detalistą, dlatego na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność dbania o harmonijną współpracę – mówi Tadeusz Wadych, prezes hurtowni.


Targi były także okazją do przedstawienia klientom i partnerom biznesowym hurtowni Ewy Wadych, wiceprezes hurtowni.

 

Zwieńczeniem oficjalnej części imprezy było wręczenie nagród rozlosowanych wśród klientów, którzy w czasie jej trwania złożyli największe zamówienia.   

              
– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu targów, które zaowocowały wieloma konkretnymi rozmowami i licznymi zamówieniami. Dbamy o stały kontakt z naszymi klientami, a takie spotkania są doskonałą okazją do zacieśniania relacji – podsumowuje Robert Damsz, właściciel firmy Glotox. 
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: