Plantarium/Groen

Podłoża i uprawa beztorfowa tematem przewodnim kolejnego PLANTARIUM/GROEN

Nowością na targach PLANTARIUM|GROEN-Direkt będzie Green Future Hub. „To miejsce, w którym podczas każdej edycji naszych targów będziemy zwracać uwagę na przyszłość i rozwój naszej branży – to wydarzenie ważne zarówno dla producentów jak i sieci detalicznej” – mówi kierownik targów Marjolein Wieckardt. Tematem przewodnim Green Future Hub podczas najbliższej wiosennej edycji będzie wydobycie torfu oraz związane z tym zagadnienia. Czy produkcja bez torfu będzie miała wpływ na jakość i cenę produktów? Green Future Hub będzie platformą do dyskusji a także próbą znalezienia odpowiedzi na takie pytania z ekspertami podczas wiosennej edycji PLANTARIUM|GROEN-Direkt w dniach 6 i 7 lutego.

Marjolein Wieckardt: „Koncentrując się na temacie torfu niskiego, Anthos i Delphy podzielą się swoją wiedzą na temat odpowiednich krajowych i międzynarodowych zasad i przepisów oraz wyjaśnią możliwości uprawy na podłożach torfu niskiego, oczywiście w otoczeniu produktów naszych wystawców, którzy już zdobyli doświadczenie w produktach beztorfowych.” Zwiedzający i wystawcy będą mogli odwiedzić Green Future Hub w oba dni targów. Od 12:30 do 13:30 specjaliści będą rozmawiać ze sobą oraz z publicznością podczas sesji pytań bezpośrednich. Będzie to więc idealna okazja dla hodowców, hurtowników i sprzedawców detalicznych do uzyskania informacji na temat wpływu produktów szkółkarskich beztorfowych i torfowych niskich na uprawę i handel.”

O PLANTARIUM|GROEN-Direkt

Wiosenna edycja PLANTARIUM|GROEN-Direkt – Targów Zielonego Detalu – odbędzie się w dniach 6 i 7 lutego 2024 r. Targi zainaugurują nowy sezon roślin ogrodowych z udziałem ponad 170 wystawców i około 5000  produktów GROEN-Direkt Wiosenny Jarmark. Każdy, kto zawodowo zajmuje się zieloną branżą, zdecydowanie powinien zapisać termin targów!

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: