Centrum Ogrodnicze Grębocin – z pasji do ogrodnictwa

Wyjątkowe wnętrze, szeroki wybór roślin i produktów ogrodniczych oraz artykułów dekoracyjnych dla domu i ogrodu – to atuty wyróżniające Centrum Ogrodnicze w Grębocinie, pozwalające na ciągły rozwój i sukcesywną realizację kolejnych celów biznesowych

Tekst: Jakub Borkowski

Centrum Ogrodnicze w Grębocinie to miejsce tętniące życiem, gromadzące ludzi, dla których ogrodnictwo jest pasją i sposobem na życie. Doskonale wygląda, ale przede wszystkim emanuje dobrą energią. Szeroka gama produktów w połączeniu z fachowym doradztwem zapewniają sukces. – Centrum ogrodnicze powinno spełniać oczekiwania konsumentów. To sugestie kupujących pomagają skompletować odpowiedni asortyment. Dlatego kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do klientów. To oni często określają, jaki charakter ma ich ogród czy wnętrze domu i oczekują porady oraz pomocy w wyborze odpowiednich produktów – mówi Ilona Bartosińska, właścicielka.

Miejsce pełne inspiracji

Centrum Ogrodnicze w Grębocinie powstało w 2005 r. W przypadku Ilony Bartosińskiej praca jest połączeniem zainteresowania, pasji i wykształcenia, ponieważ skończyła studia ogrodnicze, a także rozwijając swoje kompetencje i umiejętności – szkołę florystyczną w Warszawie. Świadomie zaplanowana przestrzeń placówki, kompleksowe wyposażenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta – to elementy wyróżniające Centrum Ogrodnicze w Grębocinie, tworzące niepowtarzalną atmosferę i sprzyjające dobremu samopoczuciu.

Decor dla każdego
Tym, co wyróżnia centrum ogrodnicze w Grębocinie, jest doskonale wyposażony dział decor, który zajmuje aż połowę powierzchni placówki, liczącej 700 m². Ozdobny asortyment już na pierwszy rzut oka robi ogromne wrażenie i przyciąga uwagę. Dział decor zachwyca różnorodnością oferowanych produktów zarówno do domu, jak i ogrodu. – Klienci mogą wybierać spośród różnorodnych dekoracji, prezentów i upominków, artykułów wyposażenia wnętrz, takich jak stylowe donice, wazony, świeczniki, dekoracje, lampy czy obrazy – mówi Ilona Bartosińska.

Szeroka oferta
Centrum jest kompleksowo zaopatrzone. Klienci znajdą w nim rośliny ozdobne oraz drzewa i krzewy owocowe, kwiaty i krzewy kwitnące, nasiona oraz podłoża. Aby nabywcy mogli w pełni zaaranżować swoje miejsce wypoczynku, w placówce dostępne są również figurki, fontanny oraz meble ogrodowe. Uzupełnieniem oferty jest wspaniały ogród zewnętrzny o powierzchni ponad 5 tys. m². Atutem centrum w Grębocinie jest także wykwalifikowana kadra pracowników, która służy radą w kwestiach pielęgnacji ogrodu, zakładania oczka wodnego oraz nawożenia. W placówce znajduje się również szeroki wybór narzędzi ogrodniczych, ponadto prowadzona jest sprzedaż oraz serwis sprzętu firmy STIHL.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie