Nowa firma na rynku

Nawóz do iglaków z guano to pierwszy produkt, który wprowadziła na rynek firma Garden Home, wyłączny przedstawiciel w Polsce niemieckiego producenta nawozów GPI GREEN PARTNERS INTERNATIONAL. Sukcesywnie będziemy poszerzać ofertę o kolejne produkty – zapowiada Joanna Pawlaczyk-Bieniek, dyrektor handlowa w firmie Garden Home

 Dlaczego zdecydowali się Państwo wprowadzić swój produkt na polski rynek?

Zdecydowaliśmy się wprowadzić nawóz organiczno-mineralny do iglaków z guano na polski rynek ze względu na jego unikatowy skład, walory odżywcze oraz sukces sprzedażowy,jaki odniósł w krajach Unii Europejskiej. Uważamy, że firmy nawozowe, które kładą duży nacisk na ekologię oraz odpowiedni proces wytwórczy,są przyszłością rynku. Klienci z Polski będą mieli taka samą szansę na zakup pełnowartościowego nawozu, co klienci w Unii Europejskiej.

Jakie są plany dotyczące rozwoju oferty? Ile docelowo produktów ma się pojawić w Polsce?

Obecnie dostępny jest nawóz do iglaków z guano w kilogramowych pudełkach oraz w workach 20 kg. Następnie zostanie wprowadzony nawóz długo działający do trawników i murawy oraz nawóz do warzyw i owoców. Firma GPI GREEN PARTNERS INTERNATIONAL ma bardzo szeroką ofertę– swoim klientom oferuje nawozy mineralne, organiczno-mineralne oraz organiczne. Sukcesywnie będziemy je wprowadzać na polski rynek.

Jaki jak jest plan na rozbudowę dystrybucji oraz działania marketingowe i wspierające sprzedaż?

Od marca tego roku nawóz będzie dostępny w najprężniej działających szkółkach ogrodniczych na Podkarpaciu, można go będzie też kupić w naszym  sklepie internetowym. Ponadto zaplanowane są akcje promocyjne w formie tzw. otwartych dni w szkółkach. Maskotka firmowa – pingwin – będzie rozdawać upominki i gadżety dla klientów, będziemy także udzielać profesjonalnych porad. Z doświadczenia wiem, że tego rodzaju akcje promocyjne najtrafniej docierają do klientów i pozostają na długo w pamięci oraz cieszą się dużym uznaniem zarówno pracowników szkółek, jak i samych klientów. Ponadto planujemy reklamę w prasie i dystrybucję ulotek.

Czym wyróżnia się na rynku Państwa nawóz organiczno -mineralny zawierający guano? Jakie są efekty jego stosowania?  

Oferowany nawóz do iglaków z guano posiada bardzo dobrze dobrane składniki odżywcze oraz substancję organiczną, która zapewnia doskonały, zdrowy wzrost roślin. Dzięki tej unikatowej kombinacji szybko i długo działających środków odżywczych pierwsze skutki działania nawozu są widoczne już po kilku dniach. Tuje zasilane naszym nawozem osiągają przyrost roczny nawet do 50 cm.

Jaką pozycję zajmuje na rynkach europejskich firma, którą Państwo reprezentują?  

Firma GPI GREEN PARTNERS INTERNATIONAL, której Garden Home jest przedstawicielem na polskim rynku, to firma z długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją zarówno na rynku niemieckim, jak i w innych krajach Unii Europejskiej. Zajmuje jedną z czołowych pozycji wśród producentów nawozów mineralnych i organiczno-mineralnych. Dynamiczny rozwój, innowacje i wieloletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami biznesowymi na arenie międzynarodowej to wizytówka GPI GREEN PARTNERS INTERNATIONAL.

REKLAMA