Powódź w centrum ogrodniczym

Przezorny zawsze wybierze dobre ubezpieczenie!

Kilka lat temu  firma AgroRisk rozpoczęła działalność w Polsce oferując dedykowane, szyte na miarę ubezpieczenia dla ogrodnictwa.

O tym, jak rozwija się rynek ubezpieczeń ogrodniczych w Polsce z Michałem Kłobusem managerem ds. ubezpieczeń ogrodniczych z firmy AgroRisk rozmawia Karolina Kałdońska redaktor naczelna Biznes Ogrodniczy.

Jak po kilku latach działalności ocenia Pan zainteresowanie tego typu ofertą wśród producentów roślin ozdobnych, szkółek i centrów ogrodniczych?

Kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz przy okazji konferencji prasowej inaugurującej oficjalnie działalność AgroRisk Polska mowa była o tym, że Polscy ogrodnicy mają możliwość dołączenia do grona europejskich ogrodników korzystających z ubezpieczenia uwzględniającego specyfikę branży. Po dwóch latach można śmiało powiedzieć, że zainteresowanie tą formą ochrony ubezpieczeniowej jest duże. Polscy ogrodnicy są ciekawi oferty, ciekawi czy rzeczywiście warunki ubezpieczenia uwzględniają specyfikę branży. (…) cały wywiad przeczytasz w najnowszym Biznesie Ogrodniczym

REKLAMA
Targi Zieleń to życie