50-tka za nami!

Już jest 50. jubileuszowy numer „Biznesu Ogrodniczego”. Ciekawe wywiady, mnóstwo informacji z rynku, wielu ekspertów, dzielących się wiedzą na łamach miesięcznika, tysiące kilometrów przemierzonych po całej Polsce i Europie, mnóstwo inspirujących wydarzeń i rozmów – to wszystko złożyło się na 50 numerów „Biznesu Ogrodniczego”. Odnieśliśmy sukces na tym rynku dzięki Wam, naszym wiernym Czytelnikom. To nasza wspólna praca spowodowała, że „Biznes Ogrodniczy” stał się miesięcznikiem wspierającym i inicjującym rozwój rynku ogrodniczego.

W jubileuszowym numerze raport na temat sprzętu zmechanizowanego i porady, jak go skutecznie promować – przedstawiamy sylwetki dealerów sprzętu wybranych firm, aby dostarczyć Państwu porad i inspiracji na skuteczne zorganizowane tego działu w centrum ogrodniczym. W podejmowaniu trafnych decyzji pomoże także materiał poświęcony szkółkarstwu wzbogacony o indeks wybranych szkółek z ich jesienną ofertą, ułatwiającą składanie zamówień.
Gorąco zachęcamy także do lektury raportu z regionu, tym razem pod lupę wzięliśmy Gdańsk – w lipcowym jubileuszowym numerze przybliżamy i opisujemy specyfikę tego rynku, a także przedstawiamy wiodące sklepy, centra i hurtownie ogrodnicze.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: