Agrimpex świętuje

Firma Agrimpex w dniach 26-28 września będzie  świętowała 20-lecie działalności. Z tej okazji zorganizowała dla krajowych i zagranicznych klientów uroczyste spotkanie podsumowujące efekty dotychczasowej pracy

Uroczysta kolacja odbędzie się w Arłamowie,  podczas spotkania, nie zabranie czasu na podsumowania oraz wspomnienia. – W czasie 20 lat działalności przeobraziliśmy się  w mocne, stabilne i ambitne przedsiębiorstwo, które wciąż stawia sobie nowe cele -mówi Tomasz Piotrów, prezes firmy.

 

To właśnie systematyczny rozwój oferty, a także zaspokajanie potrzeb odbiorców zagwarantowały firmie sukces.  Od początku działalności głównym atutem firmy była wysoka jakość oferowanego asortymentu.  Ogromną rolę odegrały również opinie i porady odbiorców, których oczekiwania firma zawsze bierze pod uwagę.  Tego typu wieczory służą m.in. zacieśnianiu więzi i ich podtrzymywaniu, co ważne można wymienić cenne doświadczenia z zaproszonymi gośćmi. Firma Agrimpex znana jest z prężnej działalności i ciągłego dążenia do rozwoju.
Dziękujemy za zaproszenie na to ważne dla firmy wydarzenie.

REKLAMA