Fiesta na 5 tys.

Blisko 5 tys. zwiedzających odwiedziło targi FIESTA GARDEN w Opolu, które zorganizowano po raz pierwszy w nowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym 

 

Na trzydniowych targach, pierwszej tego typu imprezie na Opolszczyźnie, swoją ofertę zaprezentowało ok. 40 firm. Wśród nich ogólnopolscy producenci artykułów ogrodniczych, lokalne szkółki oraz centra ogrodnicze. Ozdobą targów był ogród pokazowy zrealizowany przez Centrum Ogrodnicze Malejki. 

 

– Targi odwiedziło blisko 5 tys. zwiedzających. Większość wystawców zadeklarowała swój udział w kolejnej edycji, która odbędzie się już w kwietniu. Zainteresowanie wydarzeniem wyrazili także przedstawiciele firm, które nie wystawiały się w tym roku, więc z pewnością przy kolejnej edycji w większym stopniu zagospodarujemy teren przed halą targową – mówi Joanna Grabowska, specjalista ds. marketingu w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. 

 

Targom towarzyszył bogaty program imprez – warsztaty ogrodnicze dla dzieci, pokazy nasadzeń tarasowych i balkonowych, spotkanie z Mają Popielarską, konferencja pt. „Rola architektury krajobrazu w kształtowaniu przestrzeni publicznej i prywatnej” zorganizowana przez Katedrę Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Opolskiego.

 

– Fiesta Garden to targi z dużym potencjałem, zorganizowane w dogodnie położonym, nowoczesnym obiekcie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego. Choć frekwencja pierwszego dnia targów nie była duża, to przy odpowiedniej promocji targi mogą stać się w przyszłości ważnym wydarzeniem na ogrodniczej mapie nie tylko Opolszczyzny – mówi Michał Gradowski, redaktor „Biznesu Ogrodniczego” obecny na targach.  

 

Relacja z targów oraz raport dotyczący branży ogrodniczej w Opolu już w październikowym wydaniu „Biznesu Ogrodniczego”. 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: