Agro Show po raz szesnasty

Ponad 800 wystawców z 20 krajów, 130 tys. zwiedzających oraz 145 tys. m² powierzchni wystawienniczej,  największa plenerowa impreza w Europie – Agro Show w Bednarach  już za nami

Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” odwiedzili tegoroczną XVI. edycję Wystawy Agro Show, która odbyła się w dniach 19-22 września w Bednarach w gminie Pobiedziska k. Poznania. Na Agro Show producenci i handlowcy zaprezentowali najnowszą ofertę maszyn i urządzeń rolniczych. Impreza, organizowana od 1999 r., ma charakter plenerowy i jest największą wystawą tego typu w Europie.

Na Agro Show swoją ofertę zaprezentowali producenci nawozów, środków ochrony roślin i nasion. W imprezie wzięło udział 800 wystawców z 20 krajów. Każdego roku do Bednar przyjeżdża ponad 130 tys. zwiedzających, którzy oprócz możliwości zapoznania się z ofertą wystawców mogą wziąć udział w licznych imprezach towarzyszących, m.in. sesjach seminaryjnych, pokazach maszyn czy spotkaniach z przedstawicielami Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Kolejna edycja już za rok, targi rozpoczną się 18 września 2015 roku.

– W wystawie Agro Show bierzemy udział już od 8 lat. Mimo że jest to święto maszyn, widać, że także nasiona zdobywają tu coraz silniejszą pozycję. Na Agro Show docieramy głównie do klientów profesjonalnych, ale też i do hobbystów – mówi Aurelia Domina, kierownik marketingu w firmie Spójnia.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: