Agrosimex rozpoczyna nowy sezon

Firma Agrosimex 6 grudnia zaprosiła partnerów biznesowych na drugą edycję targów zatowarowaniowych. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” wzięli udział w tym wydarzeniu

W tym roku odbyła się druga edycja spotkania dla klientów, które zorganizowała firma Agrosimex w Pałacu w Małej Wsi. Targi zostały połączone z konferencją dotyczącą oferty firmy i wprowadzanych nowości w sezonie 2018 na rynek profi. Wystawcy mieli możliwość zaprezentować ofertę na nowy sezon i porozmawiać z zaproszonymi na to wydarzenie klientami. – Tego typu spotkania są dla nas ważne, ponieważ możemy dowiedzieć się jaki sezon mieli nasi klienci i jakie mają oczekiwania – podsumowuje Piotr Barański, dyrektor marketingu i rozwoju Agrosimex. Jak targi oceniają wystawcy? – Duża frekwencja zadowoliła nasze oczekiwania. Druga edycja pokazała, że targi mają duży potencjał. Jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonych rozmów – podsumowuje  Marcin Kopczyński, regionalny kierownik sprzedaży KiK Ziemski Produkty.

– Po raz drugi wzięliśmy udział w spotkaniu przygotowanym przez Agrosimex. Organizacyjnie w tym roku targi zostały doskonale przygotowane. Tego typu wydarzenia są dla nas bardzo istotne, ponieważ w czasie jednego dnia możemy porozmawiać z dużą ilością klientów o ofercie i ich oczekiwaniach. Zdarza się, że to właśnie klienci podsuwają nam ciekawe rozwiązania. W nowym sezonie promujemy zestaw narzędzi z linii Light, w skład którego wchodzą łopatka, grabki, motyczka,  klienci podczas spotkania  Agrosimex sami stwierdzili, że warto ten pomysł promować jako niezbędnik, co być może wykorzystamy – mówi Michał Zieman, kierownik sprzedaży Pawłowski.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: