Zatowarowanie w Szówsku

W  dniach 8-9 grudnia odbyła się VI edycja targów zatowarowaniowych zorganizowanych przez hurtownię CRO Zając w Szówsku. Duża frekwencja i spore zainteresowanie detalistów spowodowały, że targi zostały ocenione przez wystawców bardzo pozytywnie

Rozmowy na temat minionego sezonu, przybliżenie warunków współpracy na rok 2018, prezentacja nowości – to główne punkty niezwykle udanej VI edycji targów zatowarowaniowych CRO Zając.

Targi zorganizowane w Szówsku w Dworze Zygmuntówka przyciągnęły mnóstwo klientów.

– Od pięciu lat bierzemy udział w targach, które organizuje CRO Zając. Tegoroczne spotkanie było bardzo udane, frekwencja dopisała. Rozmawialiśmy o ofercie z klientami, z którymi już pracujemy, udało nam się także pozyskać zupełnie nowych –  podsumowuje Michał Mutrynowski, regionalny przedstawiciel handlowy w firmie Kwazar.

Producenci i dystrybutorzy biorący udział spotkaniu zgodnie stwierdzili, że targi były bardzo udane. – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z hurtownią CRO Zając, targi pozwoliły  na wymianę doświadczeń biznesowych oraz zaprezentowanie oferty. Podczas spotkania pokazywaliśmy nasze nowości, bardzo pozytywnie została przyjęta zmiana layoutu opakowań, które są teraz bardziej czytelne dla klientów, zawierają na froncie opakowania cechy wyróżniające daną odmianę,  m.in. informacje  jak można spożywać konkretne warzywa czy np. na surowo, gotować czy nadają się do kiszenia – mówi Marzena Olesińska, starszy specjalista ds. marketingu Torseed.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: