Aktywny „Biznes Ogrodniczy”

Jedyny branżowy miesięcznik na rynku ogrodniczym mobilizuje do aktywności, nie tylko biznesowej. W niedzielę 29 marca połowę maratońskiego dystansu wspólnie pokonali Jacek Ziomek z Firmy Flora i Michał Gradowski, redaktor naczelny magazynu „Garden & Trends”

„Biznes Ogrodniczy” od wielu lat aktywnie promuje zdrowy tryb życia, trend eko i grow your own, a na łamach konsumenckiego magazynu „Garden & Trends” zachęcamy do aktywnego wypoczynku w ogrodzie. Słowa zamieniamy też w czyny, czego dowodem jest V Pabianicki Półmaraton, który odbył się w minioną niedzielę, 29 marca. Na dystansie 21 km 97,5 m zmierzyli się Jacek Ziomek, dyrektor zakładu w Firmie Flora oferującej podłoża ogrodnicze i Michał Gradowski, szef edycji specjalnych „Biznesu Ogrodniczego” i redaktor naczelny magazynu „Garden & Trends”.

 

Zawodnicy uzyskali na mecie czasy odpowiednio 2.11.32 i 2.06.38. Biegi długodystansowe stwarzają doskonałą okazję do przemyślenia strategii firmy, dlatego zachęcamy do tej formy aktywności wszystkich przedstawicieli branży ogrodniczej.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie