Bądź na bieżąco! Polub fanpage Forum

VI Forum Branży Ogrodniczej odbędzie się już 8 listopada w Poznaniu, w hotelu Andersia. Ponad 250 gości, 6 prelekcji przygotowanych przez autorytety świata biznesu, strefa rozmów biznesowych oraz trade table – minitargi ogrodnicze. Najważniejsza w Polsce konferencja dedykowana kadrze zarządzającej rynkiem ogrodniczym po raz szósty umożliwi uczestnikom aktywne działania biznesowe. Już teraz można śledzić informacje dotyczące forum na fanpagu: www.facebook.com/Forum-Branży-Ogrodniczej

 

Partnerem strategicznym VI Forum Branży Ogrodniczej została firma Rolimpex S.A.                         

 

– Zdecydowaliśmy się na wsparcie tej inicjatywy z kliku powodów. Przede wszystkim Forum jest najważniejszą tego typu konferencją w Polsce. W jednym miejscu i w jednym czasie spotykają się ludzie, którzy tworzą zielony biznes. Kadra zarządzająca ma wreszcie okazję porozmawiać, wymienić informacje, uczyć się od siebie. Poza tym dla nas, jako producenta, to wydarzenie daje niepowtarzalną okazję do zaprezentowania naszej firmy i produktów. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że będziemy obecni na VI Forum Branży Ogrodniczej, w kluczowej roli partnera strategicznego – mówi Paweł Zakrzewski, prezes zarządu firmy Rolimpex S.A.

Wśród partnerów branżowych po raz kolejny znalazła się  firma Vilmorin Garden. Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią, podkreśla znaczenie VI Forum Branży Ogrodniczej: – Dopiero 5 lat temu branża ogrodnicza dołączyła do najważniejszych sektorów handlu w Polsce, które dbają o własny wizerunek i biznesowy rozwój, spotykając się podczas Forum Branży Ogrodniczej. Tegoroczne VI Forum Branży Ogrodniczej przyjmuje nową formułę, dodając część warsztatów i spotkań biznesowych. To bardzo ważne, aby właśnie w tym czasie, przed głównym sezonem wymienić się spostrzeżeniami na temat trendów, zachowań konsumentów i ofert.  Z drugiej strony producenci mogą dowiedzieć się, które z działań są interesujące dla handlu, a handel z kolei, jakie wsparcie przygotowują dostawcy na najbliższy sezon. Forum daje też szansę poznania nowych partnerów biznesowych zarówno tych w handlu, jak i w obszarze B2B. Dla Vilmorin udział w Forum to ponadczasowe myślenie o wspólnym rozwoju branży, a przede wszystkim kategorii nasion. Jesteśmy otwarci na dzielenie się doświadczeniem i nie mamy oporów, aby o tym mówić nawet w obliczu konkurencji. Bo nie chodzi o to, kto jest lepszy, chodzi o to, kto potrafi współpracować. Zawsze byliśmy otwarci na współpracę, która przynosi  nam i partnerom sukcesy. Forum to sukces i bez względu na indywidualne interesy, integruje środowisko. Obok targów Gardenia i Wystawy „Zieleń to Życie” to najważniejsze wydarzenie w branży ogrodniczej w Polsce – mówi Violetta Ratajczak. Partnerami branżowymi Forum są ponadto: marka Athena oraz firmy Briggs & Stratton, Dachser, Deforche oraz PSCO.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: