Bednary stolicą polskiego ogrodnictwa

Przez  4 dni, w dniach  22-25 września w Bednarach odbędzie się   Agro Show – największa rolnicza wystawa plenerowa w Polsce. Ponad 800 producentów i dystrybutorów z całego świata, 150 tys. m2 powierzchni wystawienniczej i 150 tys. zwiedzających – tak zapowiada się tegoroczna edycja

Wśród wystawców Agro Show w tym roku znajdą się m.in. firmy:  Agrimpex, Agro Zaopatrzenie, Center Plast, Eko-Bord, Ekodarpol, PlantiCO, Planta, Spójnia, KHNO Polan, Firma Nasienna Granum, John Deere oraz Best-Pest. W liczbach Agro Show prezentuje się imponująco – 150 tys. m² powierzchni wystawienniczej, blisko 150 tys. zwiedzających. Wśród 800 firm znajdzie się 100 przedsiębiorstw z zagranicy. Uczestnicy oprócz możliwości zapoznania się z ofertą wystawców, mogą wziąć udział w licznych imprezach towarzyszących, m.in. sesjach seminaryjnych oraz  pokazach maszyn.

Tym, co wyróżnia Agro Show, jest otwarta przestrzeń, która daje niemal nieograniczone możliwości prezentacji, zwłaszcza maszyn. Oprócz  standardowych stoisk, producenci mają możliwość pokazania maszyn na dedykowanych ekspozycjach pokazowych lub na specjalnie przygotowanym ringu. Każdego roku pokazy w ringu i na poletkach pokazowych cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bo jak lepiej zaprezentować maszynę, jeśli nie podczas pracy?

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: