BIOPON POSZERZA OFERTĘ O LINIĘ BIOHUMUSÓW

Intensywny czas przygotowań do nadchodzącego sezonu firmy Bros zaowocował wprowadzeniem do oferty w 100% naturalnych i organicznych biohumusów sygnowanych marką Biopon

Biohumusy marki Biopon to seria 6 preparatów odżywczych przeznaczonych do roślin kwitnących, storczyków, pelargonii i roślin balkonowych, warzyw i ziół, roślin zielonych oraz wersja uniwersalna. Są w 100% naturalne i organiczne, posiadają bogatą mikroflorę próchniczą oraz próchnicę pokarmową, która ma duży wpływ na prawidłowy wzrost i rozwój roślin. Zawierają cenne składniki pokarmowe, a ponadto wyróżniają się oryginalnym opakowaniem. Przejrzysta etykieta wykonana z szarego papieru i minimalistyczne elementy graficzne świetnie podkreślają naturalny charakter linii.

Kontynuacją serii są Pałeczki nawozowe z biohumusem. Jest to pierwszy i jedyny taki produkt na polskim rynku. Podobnie jak biohumusy są w 100 % naturalne i organiczne. Posiadają wszystkie zalety płynnych preparatów, a ich dodatkową wartością jest praktyczna forma i długotrwałe działanie. Są gotowe do użycia i bardzo wygodne w stosowaniu.

Dopełnieniem oferty są drewniane regały ekspozycyjne, które ułatwią prezentację produktów w sklepach i centrach ogrodniczych. Dla klientów, którzy włączą do swojej oferty Biohumusy oraz Pałeczki nawozowe Biopon przewidziane są atrakcyjne bonusy.


 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: