Cellfast świętuje 25-lecie

Już w najbliższy weekend, od 7 do 9 sierpnia, w Hotelu Arłamów odbędą się uroczyste obchody 25-lecia firmy Cellfast

Historia Grupy Cellfast sięga lat 90. ubiegłego stulecia – był to czas rewolucyjnych zmian rynkowych i wielkich możliwości. W 1990 roku w Krośnie zarejestrowano firmę – początkowo niewielki zakład produkujący węże ogrodowe – która w ciągu ćwierć wieku stała się jednym z czołowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy.

Najbliższy weekend będzie czasem uroczystych obchodów jubileuszu firmy w Hotelu Arłamów.
– Zaangażowanie, wytrwałość i konsekwencja w działaniu oraz długoletnie inwestycje w nowoczesny park maszynowy, nowe technologie, a przede wszystkim w kapitał ludzki pozwoliły nam osiągnąć obecną pozycję. Jubileusz 25-lecia to najlepsza okazja by przypomnieć historię firmy i zaprezentować plany na przyszłość. Zarówno wśród właścicieli Grupy Cellfast, jak i jej pracowników jest wiele energii i motywacji do działania, które pozwalają nam wyznaczać sobie nowe, ambitne cele – mówi Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Cellfast.

Uroczystość uświetni m.in. projekt Cellfast Adventure – Trzy Żywioły, w ramach którego  zaplanowano wiele atrakcji związanych z powietrzem, wodą i ziemią. 

 

 

REKLAMA