Nowy numer „Biznesu Ogrodniczego” już na rynku!

To obowiązkowa lektura na sierpień!

Na okładce Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Cellfast, która obchodzi w tym roku 25 lat istnienia. W ekskluzywnej rozmowie zdradza m.in., co zadecydowało o rynkowym sukcesie, czym firma Cellfast już niebawem zaskoczy polską branżę ogrodniczą, a także jakie są plany i cele na najbliższe lata.

W sierpniu wzięliśmy pod lupę Tarnów. Jak branża ogrodnicza rozwija się w tym mieście? Odpowiedź na to pytanie w materiale „Handel w regionie”. W sierpniu byliśmy także w Nowym Sączu, gdzie nowe centrum ogrodnicze otworzyła firma OGRÓD Sanocki i Wspólnicy. Jej właściciele chcą co 2-3 lata otwierać nowy punkt sprzedaży detalicznej. Jak zamierzają zrealizować te ambitne założenia?

W sierpniowym wydaniu polecamy również obszerny materiał dotyczący drzew alejowych. Piszemy m.in. o szansach i zagrożeniach stojących przed tą wymagającą wielu nakładów pracy i sprawnej logistyki kategorią.
Jak zwykle przyglądamy się także zagranicznym wyjazdom przedstawicieli zielonej branży. W tym numerze o wizycie grupy ekspertów złożonej z przedstawicieli hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych oraz firmy Vilmorin Garden w dniach otwartych Le Grand Jardin w pobliżu włoskiego Jeziora Como.

Sporo miejsca, trzymając rękę na Pulsie, poświęcamy też aktualnościom z branży.  
 

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie