„Co w trawie piszczy?”

 W najbliższy piątek, 13 stycznia, odbędzie się czwarta edycja konferencji zorganizowanej przez firmę Drago „Co w trawie piszczy?”,  po raz pierwszy w nowej lokalizacji – w Gdańsku

 

Do tej pory Akademia Drago odbywała się w Warszawie, w tym roku konferencja została przeniesiona do Gdańska, do  Europejskiego Centrum Solidarności.

 

Akademia Drago to wyjątkowa okazja do dyskusji o nowościach wprowadzanych w sezonie 2017, nowych trendach i technologiach oraz kierunkach rozwoju branży ogrodniczej. – Zmiany w branży ogrodniczej zachodzą bardzo szybko, dlatego jej przedstawiciele powinni się spotykać, by móc wymieniać się spostrzeżeniami. Udział w konferencji pomoże lepiej przygotować się do nowego sezonu. Uczestnicy dowiedzą się, jak budować stabilne, korzystne relacje z klientami. Dostęp do wiedzy i najnowszych informacji z pewnych źródeł, połączony z umiejętnością ich zdobywania i przekazywania staje się o wiele ważniejszy, niż samo posiadanie towarów czy oferowanie usług – mówi Michał Więcej, właściciel firmy Drago.  Prezentacje wygłoszą eksperci, m.in.  – z Holandii, Czech oraz Polski. Tematyka szkolenia skupi się na oświetleniu ogrodu, nawadnianiu, pielęgnacji oraz nowej sprzedaży i budowaniu relacji z klientem.

 

Na konferencji „Co w trawie piszczy” spotkają się z specjaliści zielonej branży: architekci krajobrazu, firmy ogrodnicze, instalatorzy automatycznych systemów nawadniania, konserwatorzy powierzchni zielonych – osoby, które łączy tematyka zieleni. Również takie, które stawiają pierwsze kroki w branży. Przyjadą tu praktycy z całej Polski.

Link do rejestracji: http://www.cowtrawiepiszczy.com

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: