Ogrodnicze premiery tylko na targach Gardenia

 Międzynarodowe Targi Gardenia odbędą się w dniach 2-4 marca 2017 roku w Poznaniu. Tuż przed nastaniem kalendarzowej wiosny stolica Wielkopolski będzie miejscem prezentacji nowych trendów ogrodniczych i premier na 2017 rok. Targi odbywają się pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego”

 

Tegoroczna XI edycja targów Gardenia z pewnością będzie bardzo udana. Potwierdzają to wystawcy, którzy licznie zgłosili swój udział w tym wydarzeniu, doceniając zarówno stronę organizacyjną imprezy, jak i jego promocję. Jak widać proponowana formuła przynosi wyraźne efekty w biznesie.

 

 

– Targi Gardenia mają jasno sprecyzowaną strategię rozwoju oraz plany na przyszłość, która oparta jest na znajomości branży i opiniach zebranych od naszych partnerów biznesowych. Z roku na rok przekonujemy się o skuteczności tych działań – podkreśla Jakuba Patelka, dyrektor projektu. – Podczas przygotowań do tegorocznej odsłony imprezy staramy się stworzyć najbardziej optymalne warunki do pozyskiwania przez wystawców nowych klientów.

 

Przed nami jeszcze sporo pracy, dlatego zespół skupiony jest na wyznaczonych wcześniej celach – dodaje. Jednym z głównych powodów, dla których odwiedza się targi Gardenia jest możliwość zapoznania się z nowymi trendami i innowacyjnym asortymentem ze wszystkich sektorów ogrodniczych. Wiele z nowości będzie mieć swój debiut właśnie na targach Gardenia.

 

Więcej informacji na www.gradenia.mtp.pl

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: