Czwarte targi Planty na piątkę

Targi Zatowarowaniowe Firmy Planta zorganizowane w Tarnowie Mościcach przyciągnęły ok. 200 firm. Doskonała organizacja, miła atmosfera i handlowy sukces wystawców to elementy wyróżniające to wydarzenie

Firma Planta już po raz czwarty zorganizowała targi zatowarowaniowe. W „Centrum Sztuki Mościce” w Tarnowie Mościcach swoją ofertę zaprezentowało 16 firm: Bros, Cellfast, EkoDarPol, Eko Ziem, Grass, Kard, Kwazar, Lamela, Lasland, Marma Polskie Folie, Marolex, PlantiCo, Polan, Prosperplast, Sumin oraz Ueber. „Biznes Ogrodniczy” reprezentowali Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzająca miesięcznika, oraz redaktor Michał Gradowski.

– Według wystawców, z którymi rozmawialiśmy, targi zakończyły się sukcesem. Producenci, którzy prezentowali swoją ofertę po raz pierwszy, byli zaskoczeni wysoką frekwencją. Targi odwiedziło w sumie ok. 200 firm – mówi Piotr Sygnarowicz, Import/Export Manager w firmie Planta. – Jesteśmy także zadowoleni z efektów handlowych tego wydarzenia. Trwa zbieranie zamówień, a handlowcy Planty doprecyzowują z klientami szczegóły transakcji – dodaje.

– W targach Planty uczestniczyliśmy już po raz czwarty. Tegoroczna edycja była udana, jesteśmy zadowoleni zarówno z frekwencji, jak i liczby zamówień złożonych przez klientów  – mówi Mariusz Niepokój, kierownik ds. sprzedaży w firmie Cellfast.
Jak zapowiadają organizatorzy, targi odbędą się także w przyszłym roku. Zmieni się natomiast ich formuła – potrwają jeden dzień.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: